کد مطلب: 27147
تاریخ انتشار : 1396-04-01 09:09
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) گفت: روز قدس قطعا روز سرنوشت سازی است که هم جنایات اسرائیل مرور شود و هم برای نسلی که کمتر در جریان این ظالمان مستکبر قرار گرفتند آگاه شوند.

سرهنگ جمال شاکرمی معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار ايلام بيدار گفت: یاد امام راحل که روز قدس را نامگذاری کرد را گرامی می داریم ، بخصوص به شهدای انتفاطه ی فلسطین اشغالی درود می فرستیم.

وی اظهار کرد: روز فلسطین می تواند تاثیر شگفتی را بر سرنوشت فلسطین داشته باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) تصریح کرد: بعد از یک ماه جهاد با نفس برای خودسازی و آماده سازی روح و جسم مسلمانان برای مقابله با دشمنان خارجی امام(ره) آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان را روز قدس نامگذاری کرد.

شاکرمی افزود: بیداری اسلامی که در اکثر نقاط عالم شکل گرفته مخصوصا سر زمین های مسلمان بساط اسرائیل همان غاصبان خون خوار را به هم خواهد زد.

وی عنوان کرد: روز قدس قطعا روز سرنوشت سازی است که هم جنایات اسرائیل مرور شود و هم برای نسلی که کمتر در جریان این ظالمان مستکبر قرار گرفتند آگاه شوند.

معاون هماهگ کننده سپاه ایلام بیان داشت: شرایطی که در عراق، یمن ، سوریه و بعضی از کشور های اسلامی ایجاد شده است با اهداف اینکه ذهن دنیا از روی فلسطین به جای دیگری برود شکل گرفته است.

جمال شاکرمی اظهار کرد: توصیه می کنم به تمامی بسیجیان و مردم عزیزمان هم گام با تمام بلاد اسلامی به صحنه بیایند تا با مشت های گره کرده ماهیت شمر امروزی "اسرائیل غاصب" مشخص شود.

وی در پایان اظهار داشت: امروز کودک کشی های که در کشور های دیگر مسلمان اتفاق می افتد و بخصوص مردم یمن شکل گرفته همان انتفاضه ی هست که در فلسطین صورت گرفته است.

انتهای پیام/ی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب