سرویس: استان ایلام
کد خبر: 61084
|
09:40 - 1402/06/27
نسخه چاپی

مدیر طرح‌های شرکت زیرساخت ایلام خبر داد:

پیشرفت ۲۲ درصدی احداث تونل آزادی در ایلام

پیشرفت ۲۲ درصدی احداث تونل آزادی در ایلام
مدیر طرح‌های شرکت زیرساخت ایلام گفت: پروژه احداث تونل آزادی با پیشرفت ۲۲ درصد در جریان است.

به گزارش ایلام بیدار، علی شریفی راد مدیر طرح‌های شرکت زیرساخت در ایلام صبح دوشنبه در گفت‌وگو با اصحاب رسانه در ایلام گفت: پروژه احداث تونل آزادی که از سال ۱۴٠٠ آغاز شده، تاکنون با پیشرفت فیزیکی ۲۲ درصد در جریان است.

 وی با اشاره به اینکه، قرارداد این پروژه نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان است، افزود: امیدواریم سال آینده این پروژه تکمیل و کار آن به اتمام برسد.

 مدیر طرح‌های شرکت زیرساخت در استان ایلام ادامه داد: جهت تسریع در روند کاری این پروژه عملیات اجرایی به طول ۳ هزار و ۳٠۳ متر از دو طرف تونل دنبال می‌شود.

شریفی راد خاطرنشان کرد: طول تونل در قطعه اول هزار و ۶۷٠ متر است که ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قطعه دوم هزار و ۵۳٠ متر است و تقریباً یک کیلومتر و ۱۰۰ متر نیز مسیر دسترسی دارد.

 وی گفت: در قطعه یک این پروژه کار با سرعت در حال انجام است و هم‌زمان با حفر تونل، کار ایجاد راه‌های دسترسی نیز انجام می‌شود.

شریفی راد تصریح کرد: اجرا و بهره‌برداری از تونل آزادی با حذف تقریباً ۲۵ پیچ حادثه‌خیز باعث تسریع در رفت‌وآمد و حل مشکلات ترافیکی مسیر ایلام به حمیل می‌شود، همچنین طول مسیر مذکور ۴ کیلومتر کاهش پیدا خواهد کرد.
 

انتهای خبر/م

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب