سرویس: استان ایلامکد خبر: 57687|09:01 - 1401/11/08
نسخه چاپی

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ایلام:

نمایشگاه مدرسه انقلاب در مدارس ایلام به مناسبت دهه فجر برگزار می‌شود

نمایشگاه مدرسه انقلاب در مدارس ایلام به مناسبت دهه فجر برگزار می‌شود
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ایلام گفت: نمایشگاه مدرسه انقلاب در مدارس ایلام به مناسبت دهه فجر برگزار می‌شود.

به گزارش ایلام بیدار ، حجت‌الاسلام سعید مدرسی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان ایلام افتخار دارد با برپایی بیش از ۱۶۰ نمایشگاه مدرسه انقلاب در سطح مدارس استان (دختر و پسر) گامی بلند در جهت هر چه‌بهتر برگزارشدن این طرح انقلابی - دانش‌آموزی برداشته است.

وی افزود: بازدیدکنندگان در این نمایشگاه به همراه دانش‌آموزان در قالب سفری از چگونگی و چرایی آغاز استعمار در ایران آشنا و نگاهی به منظره‌های تمدن و پیشرفته‌شدن غرب به‌واسطه ثروتی که از کشورهای مختلف چپاول کرده‌اند، انداخته و سیر تحول استعمار سنتی به مدرن را نظاره می‌کنند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ایلام یادآور شد: همه در این سفر مشتاق‌اند به انقلاب اسلامی و نقش آن در کاهش و عقب‌نشینی سلطه و آغاز حرکت به‌سوی تمدن اسلامی برسند.

مدرسی تأکید کرد: ۶ غرفه برای هر مدرسه در مدارس متوسطه دوم و هر غرفه دارای راوی دانش‌آموز با موضوعات دیروز، امروزوفردا، دستاوردهای انقلاب اسلامی، سرگذشت استعمار، پسران و دختران حاج‌قاسم، بازارچه هدهد، موکب انصارالمهدی (عج) به مناسبت میلاد امام علی (ع) پیش‌بینی‌شده است.

وی اضافه کرد: نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در مدارس متوسطه اول شامل برپایی حداقل ۲ غرفه از دستاوردهای انقلاب اسلامی و معرفی به دانش‌آموزان و هر غرفه دارای راوی، برگزاری جشن میلاد امام علی (ع) در مدارس، برگزاری جشن انقلاب، اجرای گروه‌های سرود دختران و پسران در مدارس، طرح احسان دانش‌آموزی (کمک به دانش‌آموزان نیازمند)، اجرای بازی‌های گروهی تاما، نمایش فیلم‌های جشنواره عمار و هماهنگی سانس فیلم‌های دهه فجر ۱۴۰۱، انتشار محتوای تولید از جمله مصاحبه با دانش‌آموزان، نماهنگ، پوستر، برپایی کافه ۵۷ و فراهم‌کردن فضایی برای گفت‌وگو و تبادل نظر دانش‌آموزان و همچنین رفع شبهات آن‌ها با حضور مربیان توانمند است.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب