کد مطلب: 53362
تاریخ انتشار : 1400-06-24 08:23
سرپرست پلیس راه ایلام گفت: گشت های ایست و بازرسی در هفت نقطه استان ایلام برای عودت زائران احتمالی اربعین به استان های مبدا خود استقرار دارند.

به گزارش ايلام بيدار ،سرهنگ "علی احمد شاهوردی"، سرپرست پلیس راه ایلام؛ گفت: باتوجه به ممنوعیت تردد زائران از مرزهای زمینی، گشت های ایست و بازرسی از ورود هرگونه خودروی غیربومی زائران به مقصد مرز مهران جلوگیری می شود.
وی افزود: گشت های ایست و بازرسی در تمام مبادی ورودی استان از جمله ایوان، هلیلان، چرداول، دهلران، ایلام و مهران مستقر هستند و مانع ورود زائران به سمت مهران می شوند.
سرپرست پلیس راه ایلام یادآور شد: خودروهای حامل زائران باتوجه به اطلاع رسانی های وسیع و گسترده توسط رسانه ها، در صورت مراجعه به استان ایلام با اعمال قانون و عودت به استان های خود مواجه می شوند.
شاهوردی اضافه کرد: همچنین کاروان های پیاده نیز حق مراجعه به استان ایلام و مرز مهران را ندارند و آنها نیز به استان های مبدا خود بازگرداننده می شوند.
وی ادامه داد: برابر ابلاغیه ستاد اربعین پلیس راه استان های مختلف باید از حرکت خودروهای حامل زائران به مرزها خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه خودرو حامل زائران، قبل از رسیدن آنها به استان های مرزی، این خودروها را به استان خود عودت دهند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب