کد مطلب: 50659
تاریخ انتشار : 1399-11-20 16:37
امام جمعه ایلام گفت:مسئولان برای حل مشکلات دشت عباس تلاش بیشتری کنند.

به گزارش ايلام بيدار ،حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام در گردهمایی بزرگ معتمدین، بزرگان و عشایر منطقه دشت عباس دهلران گفت: شکل گیری انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷، همه معادلات نظام های استکباری را برهم ریخت و برای قدرت های دنیا و استکبار ثابت شد، هیچ قدرتی نمی‌تواند بر ملتی متحد و عزتمند غلبه کند.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی رقم خورد که شاهد حضور دو ابرقدرت شرق و غرب در جهان بودیم و بی‌تردید پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی که این دو ابرقدرت در دنیا حکم‌رانی می‌کردند، می‌تواند یک اعجاز تلقی شده و انقلاب اسلامی را به یک پدید قرن تبدیل کند.
 
امام جمعه ایلام ادامه داد: دشمن با شیطنت‌ها، حمایت از منافقان و تروریست‌ها و اعمال تحریم‌ها می‌خواهد انقلاب را ناکارآمد جلوه دهد ولی همه ما وظیفه داریم مبارزه با استکبار و استبداد، دفاع از محرومان و مظلومان و بیان دستاوردهای نظام را برای نسل جوان بازگو و به آیندگان منتقل کنیم.
 
 حجت الاسلام کریمی تبار عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و اراده مردم برای حفظ آرمان‌های انقلاب به عنوان یک الگو برای سایر کشورها تبدیل شده است.
 
وی تاکید کرد: شهرستان دهلران سند زنده مقاومت مردم استان در برابر دشمن هستند. 
 
 نماینده ولی فقيه در استان گفت: عشایر منطقه در دوران دفاع مقدس با تمام توان هم در خط مقدم و مقابله با دشمن قرار داشتند و هم در پشتیبانی و حمایت از رزمندگان نقش داشتند و ان شاالله مسؤلان محترم با تلاش بیشتر به این مردم خدمت کنند.
 
انتهای پیام
 
 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب