کد مطلب: 50199
تاریخ انتشار : 1399-11-02 11:58
فرمانده انتظامی استان ایلام از اجرای طرح ذوالفقار در ایلام خبر داد و گفت: با اجرای این طرح، شاهد افزایش ۳۸درصدی کشفیات سرقت بوده‌ایم.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از پایگاه خبری پلیس، "دلاور القاصی مهر"، فرمانده انتظامی استان ایلام از اجرای طرح ارتقای امنیت ذوالفقار در استان ایلام خبر داد و اظهار داشت: با اجرای این طرح شاهد افزایش 38 درصدی کشفیات سرقت بوده‌ایم.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: ارتقای امنیت شهروندان و ناامن کردن محیط برای افراد هنجارشکن و مخل نظم و امنیت موجود استان ما را بر آن داشت تا طرح ذوالفقار را در استان به مرحله اجرا درآوریم و در این طرح برخورد با وقوع سرقت‌های خرد به‌عنوان اولویت موردنظر قرار گرفت.

وی افزود: برای تحقق اولویت طرح ذوالفقار با توجه به جغرافیای جرائم حادث‌شده و بهره‌مندی از توان پلیس با همراهی مردم توانسته‌ایم علاوه بر انهدام باند سارقان کشفیات متنابهی نیز داشته باشیم.

وی کشف 16 دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی را از نتایج اجرای طرح ذوالفقار در استان ایلام عنوان کرد و گفت: افزایش کشفیات و تحویل اموال مکشوفه به مالباختگان علاوه بر امیدآفرینی برای شهروندان و ناامنی برای هنجارشکنان امنیت پایدار را در استان ایلام به وجود خواهد آورد.

فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه به هنجارشکنان هشدار داد و گفت: افراد متخلف، قانون‌گریز و هنجارشکن بدانند که تور پلیس هرجا و در هر مکان آنان را صید خواهد کرد و تحویل مراجع قانونی خواهد داد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب