کد مطلب: 49879
تاریخ انتشار : 1399-10-18 09:06
فرمانده کل ارتش گفت: کوچکترین هدف ما در ضربه‌ انتقام سخت، اخراج و بریدن پای آمریکایی‌ها از منطقه است.

به گزارش ايلام بيدار ، امیر سرلشکر "سید عبدالرحیم موسوی"، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش، گفت: در تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تنها بخشی از اقتدار پهپادی ارتش با ماموریت‌های مختلف به نمایش گذاشته شد، توانایی‌های پهپادی ما به‌مراتب بیش از این چیزی است که مشاهده شد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه امروز پهپادها بخش مهمی از توان تجهیزاتی نیروهای مسلح در همه ارتش‌های جهان هستند، اظهار کرد: بحمدالله ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش پهپادی صاحب قدرت بسیار خوبی است که اگر یک روزی لازم باشد در میدان عمل این قدرت را به دشمن نشان دهد، با اقتدار و توان بسیار زیادی این اتفاق خواهد افتاد.

امیر سرلشکر موسوی با بیان اینکه برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان  که به فکر بیفتند و دچار محاسبات غلط نشوند، خاطر افزود: اگرچه ما معتقدیم که دشمن به خیال خودش با نشان دادن این هیمنه‌ پوشالی که از خودش نشان می‌دهد، قصد دارد جلوی ضربه انتقام سخت را بگیرد، غافل از اینکه ضربه انتقام سخت؛ زمان، مکان و اندازه‌اش در اختیار ماست و دشمن هرگز نخواهد توانست زمان، مکان و اندازه‌اش را پیش بینی کند. کوچکترین هدف ما در این ضربه‌ی انتقام، اخراج و بریدن پای آمریکایی‌ها از منطقه است.

وی افزود: اگر دشمن در محاسبات خود دچار اشتباه شود قطعاً ضربه‌ای را از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهد کرد که از هر کرده‌ای که تا الان داشته، پشیمان شود.

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب