کد مطلب: 48926
تاریخ انتشار : 1399-09-01 15:36
رئیس پلیس راه ایلام از برخورد دو دستگاه پژو ۴۰۵ در محور تونل آزادی خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر در دم فوت کرد و دو نفر نیز مجروح شدند.

به گزارش ايلام بيدار ، رضا همتی زاده رئیس پلیس راه ایلام از برخورد دو دستگاه پژو ۴۰۵ در محور تونل آزادی خبر داد و گفت: در پی وقوع یک فقره تصادف فوتی بین دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در محور تونل آزادی، سریعاً کارشناسان پلیس راه انتظامی استان برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در گزارش کارشناسان اعزامی مشخص شد، تصادف بین دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به وقوع پیوسته که در این حادثه یک نفر به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرد و دو سرنشین خودرو نیز به شدت مصدوم شده‌اند.

این مقام انتظامی، افزود: برابر نظریه افسر کاردان فنی پلیس راه، علت تصادف از سوی راننده یکی از خودروها به علت تجاوز به چپ اعلام شده است.

همتی زاده با بیان اینکه مجروحان حادثه توسط عوامل امدادی برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند، بیان کرد: جسد فرد متوفی نیز به پزشکی قانونی منتقل شد.

رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام به رانندگان توصیه کرد: با توجه به لغزندگی جاده‌های مواصلاتی از سرعت غیر مجاز و تجاوز به چپ خودداری کنند تا شاهد بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری نباشیم.

انتهای پیام/ک

برگزیده سایت

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ؛
نماینده حوزه انتخابیه دهلران در گفتگو با ایلام بیدار مطرح کرد؛
نماینده ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب