کد مطلب: 48442
تاریخ انتشار : 1399-08-08 07:20
امیدعلی سبزی از تشدید محدودیت‌های کرونایی در راستای مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلام بیدار،"امید علی سبزی"،فرماندار ایوان از تشدید محدودیت‌های کرونایی با تصویب ستاد استانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: تداوم وضعیت قرمز ایوان موجب اتخاذ این تصمیم شده و بر اساس آن اصناف پرخطر به مدت یک هفته همچنان تعطیل باشند.

امیدعلی سبزی افزود: همچنین اقامتگاه‌ها، مراکز گردشگری، آرایشگاه‌های زنانه ، سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی تعطیل بوده و برگزاری هرگونه مراسم عروسی و ختم و برنامه‌های پر ازدحام فرهنگی ممنوع است.

وی، دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان را از دیگر مصوبات این ستاد دانست و گفت: هر کارمندی که دارای علائم باشد باید بلافاصله محل کار خود را ترک کند و تا اعلام نتیجه تست کرونا در اداره حاضر نشود و مدیران نیز با افراد مبتلا و دارای بیمادی زمینه ای از لحاظ دورکاری همکاری کنند.

فرماندار ایوان تاکید کرد: ستاد بازرسی کرونا بر واحدهای صنفی و همین طور ادارات و دستگاه‌های مختلف نظارت دارد و در صورت مشاهده تخلف بهداشتی بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد می‌کند.

سبزی تاکید کرد: اجرای محدودیت ها و مصوبات بدون همکاری و رعایت پروتکل های بهداشتی امکانپذیر نیست و امیدواریم مردم با سهل انگاری در خصوص این بیماری جان عزیزان خود را در معرض خطر قرار ندهند.

انتهای پیام

برگزیده سایت

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ؛
استاندار ايلام,قاسم سلميان دشتكي,استان ايلام,ايلام بيدار
استاندار ايلام در گفتگوي اختصاصي با ايلام بيدار مطرح كرد؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب