کد مطلب: 46522
تاریخ انتشار : 1399-05-17 08:28
مرکز رسانه و روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی، هفدهم مرداد ماه «روز خبرنگار» را به خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش ايلام بيدار ،مرکز رسانه و روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی، هفدهم مرداد ماه «روز خبرنگار» را به خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت و تاکید کرد: هفدهم مرداد، یادآور رشادت رادمردانی است که روایتگر صادق خبر بودند.

در بخشی از این پیام، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید عرصه خبر، محمود صارمی آمده است:

هفدهم مرداد ماه «روز خبرنگار» یادآور رشادت رادمردانی است که صادقانه روایتگر حقایق جامعه بوده و در این راستا سر از پا نشناخته و جان خویش را فدای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمودند.

در ادامه پیام مرکز رسانه و روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آیه قرآن که می‌فرماید؛ «ن والقلم و ما یسطرون» سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد، آمده است: خبرنگاران؛ سربازان جان بر کف خط مقدم جبهه اطّلاع‌رسانی، آگاهی‌بخشی و تنویر افکار عمومی هستند. درود حضرت حق بر خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای که با نوشیدن شهد شیرین شهادت، قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی کشور و مردم قرار دادند و در این مسیر پرافتخار به لقاء یار رسیدند.

در بخش پایانی این پیام ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید و فرخنده غدیر خم به رهبر حکیم و معظم انقلاب و آحاد مردم ولایتمدار جامعه، با آرزوی سلامتی و تندرستی برای یکایک خبرنگاران متعهد و انقلابی ایران اسلامی آمده است: روز خبرنگار، روز پاسداشت فداکاری‌های راویان صادق خبر و تلاشگران عرصه قلم، زبان گویا و چشمان بیدار جامعه را به تمامی خبرنگاران پرتلاش کشور عزیزمان ایران سرفراز تبریک عرض نموده و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و رویدادهای بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی نموده از ایزد منان تداوم عزت و سربلندی همه دلسوزان و تلاشگران این عرصه را مسئلت می‌نماییم.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب