کد مطلب: 45252
تاریخ انتشار : 1399-03-26 09:16
مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه اکنون ظرفیت ترافیکی شرکت پست عدد 8 است،‌گفت: افزایش تعرفه پست جمهوری اسلامی در نیمه دوم سال افزایش خواهد یافت که این رشد بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

به گزارش ايلام بيدار ، حسین نعمتی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه افزایش تعرفه پستی در نیمه دوم سال جاری انجام خواهد شد، گفت: در حال حاضر به طور متوسط ظرفیت ترافیک شرکت پست جمهوری اسلامی ایران عدد 8 است که ما بر اساس برنامه پنجساله تلاش خواهیم کرد به عدد 21 برسیم. چرا که اکنون ظرفیت ترافیکی به طور متوسط در سطح دنیا عدد 50 است که این عدد در کشورهای صنعتی بیشتر خواهد بود.

*  ۴۲ میلیون اطلاعات مکانی در سطح کشور
وی افزود: در حال حاضر شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با ۴۲ میلیون اطلاعات مکانی در سطح کشور رکورددار آماری به عنوان نخستین شبکه ارتباطی کشور است.البته باید به این نکته اشاره کنم که هر 6 ماه یک بار این آمار به روز رسانی می‌شود.

* بانک اطلاعاتی کشور در اختیار شرکت ملی پست جمهوری اسلامی قرار دارد
مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: بانک اطلاعاتی کشور که در اختیار شرکت ملی پست جمهوری اسلامی قرار دارد شامل آدرس مکانی دقیق در شهر،‌ محله است که منجر به موقعیت مکانی هر فرد می‌شود که این نوع اطلاعات برگرفته از کشور استرالیا است.

*  سرعت عمل شرکت پست در یک تعهد زمانی ۲۴ -۴۸ و ۷۲ ساعته است
نعمتی گفت: یکی از اولویت‌های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران سرعت و قیمت متناسب با قوانین و مقررات است. به طوری که در سرعت عمل شرکت در یک تعهد زمانی ۲۴ -۴۸ و ۷۲ ساعته محصولات پستی را در سطح کشور جابجا می‌کند. همچنین باید به این نکته اشاره کنم که سال ۹۸ ترافیک پستی کشور نسبت به سال ۹۷ حدود 15 درصد افزایش داشته است.

*  نمره 20 را به فعالیت‌هایی که درشرکت پست انجام می‌شود، می‌دهم
وی در پایان گفت: با توجه به نوع فعالیتی که شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در خدمات رسانی به مردم و نهادهای دولتی و خصوصی انجام می‌دهد غیرقابل مقایسه با سایر ارگان‌ها است. به طوری که حتی دستمزد و حقوقی که نیروهای فعال در این شرکت انجام می‌دهند به جرات می‌توان گفت نسبت به کاری که انجام می‌دهند بسیار پایین است.در همین رابطه من به عنوان مدیر عامل این شرکت نمره 20 را به فعالیت‌هایی که در این نهاد انجام می‌شود، می‌دهم.
منبع: فارس
انتهای پیام/

 

برگزیده سایت

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب