فرمانده انتظامی ایوان خبر داد؛
عاملان نزاع دسته جمعی در ایوان دستگیر شدند
کد مطلب: 44663
تاریخ انتشار : 1399-02-28 08:18
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از دستگیری ۱۳ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در یکی از روستا‌های توابع این شهرستان خبرداد.

به گزارش ايلام بيدار ،سرهنگ سعید عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان با اشاره به درگیری دسته جمعی بین عشایران یکی از روستا‌های شهرستان، گفت: در پی تماس با فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد درگیری به‌دلیل اختلاف حق آبه جهت استفاده احشام و مراتع، بلافاصله با حضور پلیس، عاملان این درگیری شناسایی و دستگیر شدند.

او ادامه داد: به دلیل اختلافات مراتع و استفاده از چاه‌های آب جهت استفاده احشام درگیری دسته جمعی توسط طرفین صورت گرفت که در این درگیری تعدادی زخمی، که جهت سیر مراحل درمانی به بیمارستان اعزام شدند.

سرهنگ عالی پور افزود: این فرماندهی بلافاصله پس از آغاز درگیری با حضور در محل از ادامه نزاع جلوگیری و با استقرار نیرو‌های انتظامی، اوضاع محل را کنترل کرد.

او بیان کرد: ماموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند در کمترین زمان ممکن ۱۳ نفر از عاملان اصلی درگیری شناسایی و پس از هماهنگی قضایی آن‌ها را دستگیر و بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان اضافه کرد: متهمان به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شدند.

سرهنگ سعید عالی پور به عشایران عزیز توصیه کرد: جهت حل و فصل اختلافات خود از ظرفیت معتمدان و بزرگان محلی بهره برده و در صورتیکه از این راه به نتیجه‌ای نرسیدند با مراجعه به مراجع قضایی مشکلات خود را از آن طریق حل و فصل نمایند و از هرگونه نزاع و تنش پرهیز کنند.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب