کد مطلب: 43480
تاریخ انتشار : 1399-01-09 10:37
سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس گفت:‌ اعتماد عمومی به دولت در این چندت ساله کاهش پیدا کرده و دولت می‌تواند با اجرای شعار «جهش تولید» بخشی از این اعتماد از دست رفته را بازگرداند.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به نام‌گذاری سال جدید به نام سال «جهش تولید‌»‌از سوی مقام معظم انقلاب گفت: اعتماد عمومی به دولت طی سال‌های گذشته کاهش پیدا کرده و حتی به زیر ۱۰ درصد رسیده است.
وی افزود: دولت می‌تواند با اجرای شعار سال «جهش تولید» بخشی از این اعتماد از دست رفته را جبران کند و با این کار شرایط خود را نیز در میان مردم بهبود ببخشد.
سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: تحقق شعار جهش تولید نیازمند قوانین مناسب و همچنین نیازمند اعتماد به نفس در اجرا است.
پژمانفر خاطرنشان کرد: امسال یازدهمین سالی است که رهبر معظم انقلاب برای نام‌گذاری سال از شعارهای اقتصادی استفاده می‌کنند و این نشان می‌دهد که ما در این زمینه ضعف داریم و شعارها به طور کامل محقق نشده است.
وی در پایان گفت: لازم است تا در زمینه تحقق شعار سال توجه ویژه‌ای به توانمندی‌های داخل کشور صورت گیرد و توجه به ظرفیت‌های مختلف برای عرضه کالاهای تولیدی در کشورهای دوست در منطقه وجود دارد. 
انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب