کد مطلب: 43375
تاریخ انتشار : 1399-01-06 07:22
دادستان ایلام از جمع آوری بیش از ۵۰۰ تخته چادر در طبیعت مناطق مختلف استان بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، "افشار خسروی زاد"، دادستان ایلام گفت: هماهنگی بسیار خوبی میان اعضای ستاد مقابله با ویروس کرونا برقرار است که این وضعیت را در کمتر استانی می توان مشاهده کرد.

 

وی اظهار کرد: هدف نهایی تمامی مسئولان تلاش برای ریشه کنی هرچه سریع تر بیماری کروناست.

 

دادستان ایلام تاکید کرد: کمتری روزی در طول ایام اخیر بوده است که با استاندار ایلام در خصوص راهکارهای مقابله با این مساله ملی هم فکری و رایزنی نشده باشد.

 

خسروی زاد یادآور شد: اقدامات صورت گرفته توسط ارگان های مسوول بسیار خوب است اما در برخی موارد نواقصی نیز مشاهده می شود که در صورت اجرا می توانستیم جزو استان های نخست در مقابله با ویروس کرونا باشیم.

 

وی اضافه کرد: در چارچوب مصوبات ستاد مقابله با کرونا از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون بیش از ۵۰۰ تخته چادر متعلق به گردشگران در تفرجگاه ها به منظور جلوگیری از سرایت ویروس کرونا جمع آوری شده است.

 

دادستان ایلام اضافه کرد: وضعیت توزیع اقلام بهداشتی و درمانی در استان مناسب است ولی باتوجه به ورود میهمانان نوروزی ممکن است با کمبودهایی مواجه شویم که باید پیش بینی های لازم صورت گیرد.

 

دادستان ایلام از توزیع ۸۰ هزار عدد ماسک بهداشتی در استان با همکاری نیروهای بسیج و سپاه خبر داد و خواستار نظارت دقیق بر توزیع آن در سطح استان شد.

 

خسروی زاد با اشاره به حضور حدود ۳۰ هزار مسافر نوروزی در استان طی ایام نوروز ۹۹ گفت: جلوگیری از ورود افراد از مبادی ورودی با توجه به شرایط موجود می تواند در دستور کار قرار گیرد.

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب