معاون مدیریت بحران استان ایلام:
پایگاههای سلامت تب سنجی ایلام ارزیابی می شوند
کد مطلب: 43316
تاریخ انتشار : 1399-01-04 07:02
معاون مدیریت بحران ایلام گفت: فعالیت پایگاه های سلامت (تب سنجی) در ورودی شهرهای استان مورد ارزیابی قرار می گیرند.

به گزارش ايلام بيدار ، "محسن چراغی پور"،معاون مدیریت بحران استان ایلام گفت: با توجه مصوبه ستاد سلامت و مبارزه با ویروس کرونا ایجاد پایگاه سلامت تب سنجی در ورودی و خروجی شهرهای استان به ویژه شهرستان‌های دهلران، چرداول، ایوان و دره شهر الزامی است.

وی اظهار کرد: به ستاد بحران استانداری ایلام به منظور مدیریت فعالیت این پایگاه‌ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد و نحوه فعالیت این اکیپ‌ها رصد می‌شود.

چراغی پور افزود: در بازدیدی که از مسیرهای ایلام به مهران و تا انتهای حوزه استحفاظی شهرستان دهلران صورت گرفت، خوشبختانه بسیاری از مسیرها خلوت و تردد خودروها انگشت شمار بودند.

معاون مدیریت بحران استان ایلام عنوان کرد: در این بازدید که در مسیرهای این شهرستان‌ها صورت گرفت به رغم طبیعت سرسبز، ولی شهروندان در راستای کنترل بیماری کرونا در منازل خود مانده‌اند که این اقدام همگانی شهروندان جای تقدیر دارد.

وی تصریح کرد: تنها مشکل ما در درون شهرها است که متاسفانه تاکنون شهروندان عزیز پویش در خانه بمانیم را به طور صد درصد رعایت‌نمی کنند که انتظار می‌رود شهروندان در این راستا برای سلامت خود و خانواده و جامعه همکاری کنند.

معاون مدیریت بحران استان ایلام از پایگاه‌های سلامت وتب سنجی شهرستان‌های مهران، دهلران (سپتون) آبدانان و دره شهر بازدید کرد.

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب