کد مطلب: 41866
تاریخ انتشار : 1398-11-12 07:05
مدیر آموزش و پرورش ملکشاهی گفت: سردار سلیمانی به عنوان یک الگوی انسان با بصیرت و داری علم و عمل در اذهان همه بویژه دانش آموزان مقاطع مختلف متبلور است که امیدواریم ثمره این الگو سازی در خدمت جنبش بیداری اسلامی در سطح جهان باشد.

به گزارش ايلام بيدار ، "موسی تبت"، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار در ملکشاهی گفت: گفت: نام سردار سلیمانی در تاریخ جهان اسلام برای ابد جاودانه و درخشان خواهد ماند.

 

وی با اشاره به رشادت های سردار سلیمانی گفت: شهید سلیمانی مجاهد مخلصی بود که در قلب تک تک مردم ایران و مسلمانان جهان جا گرفته بود و شهادت ارزنده ترین مقام و درجه الهی برای ایشان بود که اعطای این درجه به آن سردار سرافراز سبب بیداری و اتحاد مجددی میان مسلمانان در کشورهای مختلف جهان گردید.

 

تبت با اشاره به نقش کلیدی و فرماندهی آن شهید در نبرد با داعش و نابود کردن دسیسه آنها افزود: حاج قاسم مرد عمل، مرد میدان و مرد مطیع رهبری بود .

 

مدیر آموزش و پرورش ملکشاهی از خیل میلیونی مردم ایران در مراسم در تشییع آن شهید یاد کرد و افزود: در مدارس شهرستان ملکشاهی همه دانش آموزان و فرهنگیان خود جوش و با عشق برای آن شهید عزاداری کردند و هنوز هم انواع ویژه برنامه های خود جوش مانند انشا نویسی و ... با موضوع سردار شهید دردست تدارک است و انشالله در آستانه اربعین شهادت ایشان هم قطعا مراسمات با شکوهی در مدارس سطح شهرستان به پا خواهد شد.

 

وی به الگو و تاثیر پذیری دانش آموزان از آن شهید اشاره کرد و گفت: ایشان به عنوان یک الگوی انسان با بصیرت و داری علم و عمل در اذهان همه بویژه دانش آموزان مقاطع مختلف متبلور است که امیدواریم ثمره این الگو سازی در خدمت جنبش بیداری اسلامی در سطح جهان و همسو با آن و در راه ظهور انقلاب موعود باشد.

 

تبت همچنین به نصب تمثال آن شهید والا مقام در فضا های آموزشی اشاره کرد و یادآور ش : یاد و خاطره آن سردار از دلها هرگز کمرنگ نمی شود و راهش همواره پر رهرو و با برکت خواهد بود و در واقع سردار دلها مرد خدا بود و هنر مردان خدا شهادت است.

 

انتهای پیام/ش
 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب