کد مطلب: 36762
تاریخ انتشار : 1398-05-06 08:24
شرکت گاز استان ایلام در اطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور انجام عملیات توسعه شبکه، گاز تمام مشترکان شهرهای شهرستان شمالی ایلام قطع می‌شود.

به گزارش ايلام بيدار ، شرکت گاز استان ایلام در اطلاعیه ای اعلام کرد به منظور انجام عملیات توسعه شبکه، گاز تمام مشترکان  شهرهای شهرستان شمالی  ایلام (ایلام، چرداول،سیروان، ایوان و ملکشاهی) قطع خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است: مشترکان واقع در این مناطق باید تمهیدات لازم در این خصوص را لحاظ و به منظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی شیر اصلی گاز را قطع کنند.

زمان قطعی گاز مشترکان شهرهای شمالی استان ایلام روز چهارشنبه هفته پیش رو برابر با 9 مرداد 98 خواهد بود که به مدت 24 ساعت خواهد بود و در خاتمه عملیات تعمیر و نگهداری اطلاع رسانی مجدد می‌شود.

شرکت گاز استان ایلام از شهروندان خواست برای رعایت نکات ایمنی از دستکاری کنتور و رگولاتور خودداری کرده و همکاری لازم را با ماموران امداد گاز این شرکت بعمل آورند وشماره تلفن 194 به صورت شبانه روزی پاسخگوی شهروندان است.

در حال حاضر 387 روستا و 23 شهر استان ایلام از نعمت گاز برخوردار هستند که تا پایان امسال ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان به 100 درصد خواهد رسید.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب