کد مطلب: 36234
تاریخ انتشار : 1398-02-24 08:31
با تعطیل شدن کارخانه نورد ایوان یکصد نفر از جوانان شهرستان ایوان بیکار شدند.

به گزارش ايلام بيدار ، شهرک صنعتی ایوان یکی از شهرکهای صنعتی استان ایلام است که با داشتن مراکز تولیدی در زمینه های مختلف فعالیت می کند و زمینه اشتغالزایی افراد زیادی را فراهم کرده است.

یکی از مراکز صنعتی این شهرک کارخانه نورد است که طی سالهای گذشته در سطح شهرستان فعالیت خود را آغاز کرد و زمینه اشتغالزایی بیش از یکصد نفراز جوانان شهرستان ایوان را فراهم کرد.

اما متاسفانه نزدیک به دوماه است که این مرکز تولیدی تعطیل شده است که  این امر گلایه کارگران را فراهم آورده است .

باپیگیری های خبرنگار پایگاه خبری جویزر داشته است کارگران این کارخانه  به اداره کار شهرستان معرفی شده اند اما متاسفانه تاکنون مبلغی را دریافت نکرده اند.

همانطور که می دانید کارگران این مجموعه ازطریق کار در این واحد تولیدی مایحتاج زندگی خود را تامین می کردند اما با تعطیلی این واحد صنعتی مشکلات زندگیشان چندین برابر شده است.

اختلاف شرکا عامل تعطیلی کارخانه

"آقا بابایی"؛ رییس اداره صنعت،معدن ؛و تجارت شهرستان ایوان در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : این کارخانه بعد از تعطیلات نوروز رسما تعطیل شده است و هیچ گونه فعالیتی نداشته است.

بابایی اظهار کرد : کارخانه نورد شهرستان ایوان از مراکز بزرگ تولیدی در سطح شهرستان ایوان است که علاوه بر نیاز شهرستان نیازاستانهای همجوار را نیز تامین می کرد.

بابایی با اشاره به دلیل تعطیلی این واحد تولیدی بیان کرد : اختلافات شرکا زمینه تعطیلی کارخانه را فراهم کرده است که پیگیری های حقوقی آن توسط نماینده این نهاد در حال انجام است.

وی تصریح کرد : امیدواریم هرچه سریعتر مشکلات پیش آمده را رفع نماییم.

جویزر

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

دیدار فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با مردم چم روته/ دیدار صمیمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) با مردم سیل زده روستای چم روته عرب رودبار. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، در در این دیدادر که مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) نیز حضور داشت،فرمانده محترم سپاه ضمن سخنرانی در بین مردم به درد ودل و خواسته های مردم نیز گوش دادند و قول مساعدت و در ادامه را نیز همراه مردم خواهد بود. در این دیدار صمیمی مردم ضمن ابراز محبت با شعارهای ((صل علی محمد یاور رهبر آمد)) از زحمات سپاه پاسداران در طول مدت بحران سیل در منطقه عرب رودبار تشکر و قدردانی کردند. خبرنگار:ا.زنگنه اورنگ۲: به مناسبت ماه مبارک رمضان صورت گرفت/ توزیع 600بسته مواد غذایی یک ماهه در بین سیل زدگان. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، در مصاحبه با جناب سرهنگ اورنگ فرمانده سپاه ناحیه سیروان به توزیع مواد غذایی در ماه رمضان اشاره و گفت:سپاه ناحیه سیروان در ادامه خدمت رسانی به سیل زدگان با حضور جناب سرهنگ شاکرمی فرمانده محترم سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اقدام به توزیع بسته مواد غذایی یک ماهه به ارزش ریالی هر بسته 5میلیون ریال در بین سیل زدگان روستاهای عرب رودبار و بخش کونانی کوهدشت نمود. خبرنگار:ا.زنگنه

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب