وزارت خارجه,تحریم,حاجی دلیگانی,استان ایلام,برجام,ایلام بیدار
کد مطلب: 27084
تاریخ انتشار : 1396-03-29 08:50
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: دولت در موضع بی تفاوتی سعی دارد این تحریم های جدید امریکا را به فراموشی بسپارد.

"حسینعلی حاجی دلیگانی"، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایلام بیدار در خصوص انفعال وزارت خارجه در قبال تحریم های جدید امریکا علیه ایران گفت: آنهایی که در روزهای ابتدایی و قبل از برجام قاطعانه از برنامه جامع اقدام مشترک حمایت کردند و نیز با اطمینان در مضاحبه ها و رقابت های انتخاباتی بیان کردند که تحریم ها را برداشته و سایر تحریم ها را نیز برخواهند داشت با این رفتار امریکایی که از قبل پیش بینی می شد مواجه شده اند.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه از نگاه آنها امریکا فریب کار نیست و می توان به آنها اعتماد کرد لذا از این اقدام اخیر امریکا در رابطه با تحریم های جدید کاملا متحیر هستند.

این نماینده مجلس افزود: دولت و وزارت خارجه درصدد است تا با ایجاد مسائل حاشیه ای از کنار این موضوع مهم رد شود در حالی که اقدامی که امریکا نشان داد برخلاف روح برجام و قواعد بین المللی است.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه توافقات اجرایی شده در برجام یکی پس از دیگری در حال زیرپا گذاشتن از سوی امریکا است، ادامه داد: دولت در موضع بی تفاوتی سعی دارد این تحریم های جدید امریکا را به فراموشی بسپارد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب