کد مطلب: 20094
تاریخ انتشار : 1395-02-11 09:58
منتخبان مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در استان ایلام دارای گرایشات سیاسی متفاوتی هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ايلام بيدار ،  با پایان شمارش آرای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام منتخبان در این دو حوزه انتخابیه مشخص شدند.

افراد منتخب دارای گرایشات سیاسی متفاوتی در استان بوده و از سوی گروههای سیاسی خاص خودشان مورد حمایت هستند.

نفر اول حوزه انتخابیه ایلام،جلال میرزایی با گرایش سیاسی اصلاح طلبی بوده و مورد حمایت ائتلاف اصلاح طلبان هست.

سلام امینی نفر دوم این حوزه انتخابیه نیز دارای گرایش سیاسی مستقل است .

در حوزه انتخابیه دهلران نیز شادمهر کاظم زاده تنها منتخب این دوره از سوی ائتلاف اصولگرایان در استان ایلام معرفی و از وی حمایت شد.

به این ترتیب در استان ایلام هرسه طیف انتخاباتی اصولگرایان، اصلاح طلبان و مستقلین داری نماینده در مجلس شورای اسلامی دوره دهم می باشند.

انتهای پیام/ی

دیدگاه‌ها

جناب سردبیر سایت لازم نیست برای اثبات پای بندی مردم ایلام به تفکر اصول گرایی به دروغ ودونگ از نوع معجزه هزاره سوم متوسل بشی ...قبول کن که مردم تفکر مورد حمایت شما را در این دوره پس زدن بهتره به جای دروغ سازی عملکرد اصول گراها وعلت شکست انها را تحلیل کنی شاید یکی از دلایل شکست همین اعتماد به نفس کاذب وتوهم خود بهتر پنداری وعقل کل پنداری تان باشد ...اندکی به خود ایید و به عوض توجیه خود به روش کیهان وبی اهمیت کردن برد رقیب روش تان را نقد کنید
حالا مثلا فکر میکنی میرزائی و کاظم زاده تو مجلس وزنه سنگینی هستند که با یک نطق در صحن علنی مجلس بر مناسبات سیاسی جهان تأثیر داشته باشن. یا مثلا با یه نطق جو سیاسی کشور رو تغییر بدن. نه آقا این خبرا نیست. تا بوده و دیدیم نه راستش و نه چپش برای مردم کاری نکردن. حالا فکر نکنی اعتدالیش کاره ایه. فقط تنها توقع اینه که آب به آسیاب دشمن نریزن. فقط.
مردم هیچ تفکری را پس نزدند بلکه قدرت، عصبیت و شدت قومی قبیله ای تعینن کننده نهایی است، هر چند بر حسب تصادف از هر سه جریان رای آوردند!
خخخخخخخخ.شادمهر یه شبه شد اصولگرا
بله دیگه اینهمه ایلام بیدار با کمک نیروهای همیشه در صحنه برای میروزی شادمهر تلاش کردند باید هم بعنوان اصولگرا معرفی بشه.البته اصلاح طلب های ایلامی هم میگن شادمهر اصلاح طلبه.
جای خانم فلاحی واقعا در بهارستان خالیه وباعث وبانی اش هم بدعت بزرگ خرید رای وتعرفه تقلبی در انتخابات استان است.در استان ایلام رای پاک به بهارستان راه پیدا نمیکند.خداوند بر باعث وبانی اولین بدعت گذاران این بی اخلاقی انتخاباتی عذاب سخت نازل کند.

برگزیده سایت

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛
رزمنده دوران دفاع مقدس در گفتگوبا ایلام بیدار؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب