ویژه محرم

یادداشت

در میزگرد با اساتید دانشگاه و رزمندگان دوران دفاع مقدس مطرح شد؛
اساتید دانشگاه و حوزه علمیه و همچنین رزمندگان دفاع مقدس در رابطه با چهل سالگی دفاع مقدس بر مفاهیمی همچون "نقش بسیج در دفاع مقدس"، "فداکاری های رزمندگان دوران دفاع مقدس"، "نفی تفکر دفاع مقدس ناشی از تفکر غربی"، "تبیین هفته دفاع مقدس" و تهیه نقشه راه برای تبیین دفاع مقدس اشاره کرده اند.
رزمنده دوران دفاع مقدس و کارآفرین امروز :
منصور احمدی از رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس همیشه شاهد نوآوری وشگفتی از شوس رزمندگان بودیم امری که باید به نسل های آینده انتقال پیدا کند.

تازه ترین مطالب

عناوین ویژه

نماینده مردم ایلام در مجلس:
علی اکبر بسطامی بر لزوم تکمیل پروژه های راهداری شهرستان سیروان برای افزایش خدمات رسانی به مردم تاکید کرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام؛
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام از مردم خواست: نگران کمبود مرغ کشتار روز در بازار نباشند زیرا این مشکل برطرف شده و اکنون هیچ مشکلی در راستای تامین مرغ وجود ندارد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام، گفت: از محل اعتبارات ملی 160 میلیارد تومان اعتبار جهت ساخت مسکن محرومان به استان اختصاص یافت که 60 میلیارد تومان از این میزان در قالب کمک‌های بلاعوض است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایلام به ۱۰ هزار و ۴۲۰ نفر خبر داد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۳ مورد جدید کرونا در استان ثبت شده است.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، گفت: از آغاز طرح پلاک کوبی تا 4 مهرماه سال جاری 78 هزار 120 راس دام سبک و سنگین در سطح استان ایلام، پلاک کوبی شده‌اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با اشاره به آخرین وضعیت پروژه نیمه تمام استخر شنای شهرستان دهلران، گفت: این پروژه تا پایان امسال تکمیل می شود.
ایلام-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اجرای طرح برخورد با موتورسیکلت های پلاک مخدوش در شهر ایلام خبر داد.
رزمنده دوران دفاع مقدس و کارآفرین امروز :
منصور احمدی از رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس همیشه شاهد نوآوری وشگفتی از شوس رزمندگان بودیم امری که باید به نسل های آینده انتقال پیدا کند.
آلبوم جنگ تحمیلی؛
رزمندگان استان ایلام با حضور خود در دفاع مقدس نقش مهمی در پیروزی این حماسه بزگ رقم زدند.
اتمام حجت فرماندار با شورای شهر ایوان ؛
امیدعلی سبزی که هفته های پیش ،اعضای شورای آرد ونان شهرستان را بدلیل کوتاهی در انجام وظایفشان آماج سخت ترین انتقادات قرار داد ،اینبار لوله توپ انتقادات خود را متوجه شورای شهر و شهرداری ایوان نمود.
فرمانده انتظامی شهرستان بدره:
بازیارامیراز مرگ یک نفر از شهروندان در ارتفاعات روستای آبهر بر اثر شلیک سهوی با اسلحه شکاری خبر داد.
فمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام؛
۱۵ باب مسکن محرومان به همت سپاه امیرالمؤمنین(ع) و کمیته امداد امام خمینی(ره)استان ایلام درآبدانان افتتاح شد.
سرپرست بیمارستان امام رضا(ع) ایوان خبر داد؛
سرپرست بیمارستان امام رضا(ع) ایوان گفت: این مجموعه درمانی به طور میانگین هر ماه پذیرای پنج تا ۶ هزار مراجعه کننده در بخش اورژانس و هشت هزار مراجعه کننده در بخش کلینیک و پزشک متخصص است
فرمانده سپاه ناحیه ایوان:
سرهنگ محمود احمدآقایی گفت:خبرنگاران و اصحاب رسانه در تبیین دستاوردها و ارزش‌های دوران دفاع مقدس نقشی کلیدی، حساس و مهم بر عهده دارند و باید در این زمینه همت مضاعف داشته باشند.
فرمانده انتظامی ایوان خبر داد:
سرهنگ سعید عالی پوراز مرگ جوان ۲۹ ساله در ایوان بر اثر سقوط از ارتفاع خبر داد.
همسر شهید شریف علی‌حسینی( شهیدی که در آخرین دیدار، شهادتش را پیش بینی کرده بود) امروز به عنوان کارآفرین با تجربه در حوزه مرغداری صنعتی، موفق به اشتغالزایی شده است؛ اشتغال و تولیدی که نیازمند حمایت جدی مسوولین است.
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه:
محمد باقر نوبخت در دیدار با امام جمعه ایلام گفت: دو هزار واحد مسکن محرومان در استان ایلام احداث می شود.
فرمانده انتظامی دره شهر خبر داد؛
علی جمالوندی از کشف هفت هزار و ۸۰۰ قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز به ارزش یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
فرمانده مرزبانی؛
احمد علی گودرزی گفت: زائران به مرزهای چهارگانه خسروی، مهران، شلمچه و چذابه مراجعه نکنند.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سیروان؛
نورالدین فتاح‌زاده گفت: برداشت انار در سطح باغات این شهرستان از اواسط شهریور ماه آغاز و تا اواخر مهرماه ادامه دارد.