ایلام بیدار01:10 - 1401/11/12
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام:

جهاد تبیین محور اساسی برنامه‌های دهه فجر است

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: برای دهه فجر امسال بیش از 3 هزار برنامه در نظر گرفته شده است که جهاد تبیین محور اساسی این برنامه‌ها است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی چراغی‌پور سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در گفتگو با خبرنگارایلام بیدار گفت: امسال برای تبیین برنامه‌های دهه فجر برنامه‌های متنوعی در زمینه‌های مختلف شامل برنامه‌های فرهنگی، مذهبی، افتتاح طرح‌ها، برنامه‌های عمرانی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: برنامه‌های دهه فجر از 12 بهمن‌ماه هم‌زمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام به میهن اسلامی از ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه (12 بهمن‌ماه 1401) از محل فرودگاه ایلام هم‌زمان با سراسر کشور در مناطق مختلف استان ایلام آغاز خواهد شد.

چراغی‌پور یادآور شد: امسال بیش از 3 هزار برنامه برای بزرگداشت دهه فجر در زمینه‌های مختلف در استان ایلام با «شعار محوری ایران استوار، ۴۴ سال افتخار» توسط ٢۵ کمیته تخصصی ستاد برگزار خواهند شد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلامیادآور شد: امسال باتوجه‌به اهمیت گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ضروری است همه دستگاه‌ها و عموم مردم در بزرگداشت این ایام و جشن پیروزی انقلاب سهیم باشند.

وی تصریح کرد: جهاد تبیین یک از محورهای ضروری است که رسانه‌ها می‌توانند نقش اساسی در آن داشته و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران را به همه مردم برسانند.

انتهای پیام/ر