نمایش 1 - 10 از 687
احسان کیان‌خواه
کیان خواه نوشت: در طرح‌ریزی این چندماهه‌ی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات دو مقوله مطرح‌شده جای تأمل دارد، یکی افزودن لایه محتوی به وظایف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دوم توسعه‌ی اینترنت روستایی.
حبیب‌ ترکاشوند
حالا همان سناریو در قالب و نقاب جدید مورد استفاده این جماعت قرار گرفته است. زدن نقاب پیگیری مطالبات مردم آنهم جماعتی که به صراحت می‌گفتند ما برای توسعه سیاسی آمده‌ایم نه توسعه اقتصادی.
یدالله جوانی
یدالله جوانی نوشت: آمریکا با زمینه‌سازی برای تکرار جنایت‌های داعش در سوریه و عراق در افغانستان،‌ می‌خواهد کاری کند که مردم مظلوم و ستمدیده افغان، ‌آرزوی بازگشت آمریکایی‌ها را داشته باشند!
مهدی فضائلی
مهدی فضائلی نوشت: نام امام زمان، احیا کننده امید است و نوید بخش پایان ظلم و فساد و سراسری شدن عدالت و قسط.
حسین شریعتمداری
حالا سؤال این است که اگر از حضورمان در NPT هیچ دستاوردی نداشته و به جای دستاورد، از دست داده داشته‌ایم چرا باید در خروج از این معاهده تردید کنیم؟!
علی قاسمی
رییس جمهوری آذربایجان باید در رابطه با ایران بیشتر مطالعه و پژوهش داشته باشد و اقتدار و عظمت ایران را هیچ گاه از یاد نبرد و با صبر و عقلانیت حاکم در دیپلماسی تهران دچار سو، برداشت و اشتباه محاسباتی نشود.
سعدالله زارعی
انتخابات پارلمانی عراق روز یکشنبه هفته جاری با مشارکت حدود ۴۴ درصد کسانی که کارت شرکت در انتخابات را در اختیار داشتند، برگزار گردید که این عدد در مقیاس با انتخابات قبل یک تا دو درصد کاهش مشارکت را نشان می‌دهد.
یدالله جوانی
مخاطب اصلی این نوشتار، کسانی هستند که امروز دچار همان توهم خودبرتر پنداری و شکست‌ناپذیری رژیم بعث عراق و شخص صدام معدوم شده‌اند.
عبدالله گنجی
«تبیین اصولگرایانه» ارتباطی با یک جریان یا مشی سیاسی ندارد. منظور معنای واقعی اصول است. اصول یعنی آن چیزی که نباید بر سر آن اختلاف داشته باشیم.
محمدکاظم انبارلویی
اشتباه آمریکا و رژیم صهیونیستی و تروریست‌های وهابی و جریان «نوعثمانی» این است که فکر می‌کنند می‌شود با دست‌کاری مرزها آشوب به پا کرد و آسیب به انقلاب اسلامی رساند، تجربه نشان داده پایان کار این بازیگوشی دریافت یک سیلی و حذف آنها از جغرافیای نظامی منطقه است.

صفحه‌ها