نمایش 1 - 10 از 240
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
خودداری آقای روحانی از شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل می‌تواند پاسخ دندان‌شکنی به اهانت‌های بی‌وقفه ترامپ به ایران اسلامی و مردم شریف آن باشد.
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
اگر قانون «تعارض منافع» درآمریکا که مقامات این کشور ملزم به اجرای آن هستند، در ایران به اجرا در می‌آمد و مراکز نظارتی بر اجرای آن نظارت می‌کردند، آیا بخشی از ناهنجاری‌های اقتصادی فرصت بروز پیدا می‌کرد؟! پاسخ بدون تردیدمنفی است.
محمد رضایی
مسئولان دولتی باید توجه داشته باشند که اعتراض مردم به وضعیت کنونی بازار ارز و طلا، نشان‌دهنده این واقعیت است که مسئله اساسی امروز کشور مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است، مشکلاتی که بایستی از سوی مسئولین قوای مختلف کشور از جمله دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیدگی و پیگیری شوند و آنها نباید این اعتراضات به حق را نادیده بگیرند .
محسن ملکی
افعانستان و عراق پس از حمله مستقیم امریکا به کدام سعادت و خوشبختی رسیدند و اوضاع کشورشان پس از طالبان و صدام به کجا کشید؟لشکرکشی نظامی امریکا دقیقا در کدام کشور دنیا دموکراسی و آزادی و رفاه به ارمغان اورده است؟
رسول شکری نیا
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وینسنس امریکا به مسافران مظلوم، بی‌دفاع و کودکان هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران فرا رسید و به همین بهانه هرسال ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک، تعمدی و ضدانسانی امریکایی‌ها علیه ملت ایران روشن می‌شود.
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
ماجرای دیروز پیش از وقوع نیز قابل پیش‌بینی بود و از مدتها قبل در فضای مجازی و حتی در اظهارات مقامات بلند‌پایه آمریکایی و صهیونیستی به آن ‌اشاره شده بود.
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
دولت به جای آنکه در برنامه‌های تلویزیونی و یا در سخنرانی‌ها به طور یک‌جانبه از عملکرد خود دفاع کند و در مواردی هم، منتقدان را با انواع تهمت‌ها بنوازد، می‌تواند با ارائه شواهد و دلایل منطقی به پرسش‌ها و انتقادات آنها پاسخ گوید!
یادداشت؛
عباس خزلی
فساد مانع عمومی است که هم ظرفیت‌های اقتصادی را ضایع می‌کند و هم اعتماد عمومی را به نظام اقتصادی و اداری کشور از بین می‌برد.
عظیم پیرانی
مسلماً هر ایرانی در جای‌جای کشور عزیز ایران اسلامی که باشد، دلش و قلبش برای ایران می‌تپد و با همین حس نوع‌دوستی، وحدت و انسجام ملی بود که‌موج عظیمی از کمک‌های مردمی به‌سوی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال شد و این برای هر ایرانی یک افتخار بزرگ است.
عبدالله گنجی
تجریه سیاسی گذشته نشان می‌دهد افرادی که اراده کرده‌اند در خارج از پوسته 2 جریان عمده کشور نفس بکشند، پس از مدتی یا تسلیم یا از میدان رقابت حذف شدند یا به رویارویی با نظام رسیدند.

صفحه‌ها