کد مطلب: 27738
تاریخ انتشار : 1396-04-31 23:43
شاید ما لیاقتمان همین است که این حضرات عنان امورات مملکتمان را در دست دارند،یکی مارا بیسواد میخواند و دیگری ما را بیشعور،یکی ما رانادان میداند و دیگری خشک مغز.

گروه سیاسی ایلام بیدار- کیومرث اردانه::توانایی هایم به دلیل «ژن» و «خون خوب» پدر و مادرم بوده است!

مختصر و موجز،ساده وبی آلایش.بدون کوچکترین شباهتی به پدر سیاستمدارش؛ مگر چطور میشود یه آقا زاده که تا چشم بازه کرده والدینش مسئول بودند وچهل ساله که هنوز هم هستن به این نتیجه برسد.به فرض محال اگر ایشون فرزند انیشتن بودند چه فخری به ملت میفروختند. خدا داند!

یک لحظه با ایشان همذات پنداری کردم و دیدم شاید حق با ایشان باشد.فرضا اگر هم پدرش انیشتن بود و مادرش ماری کوری،بازهم آنقدر جا نداشت که در راس مصدر بمانند که این حضرات چنان جا خوش کرده اند که انگار طاق آسمان شکافته و برای نجات ملت ایران نزول اجلال فرموده اند.

دارم یواش یواش به این ضرب المثل مومن میشم که :خلایق هر چه لایق.
 
شاید ما لیاقتمان همین است که این حضرات عنان امورات مملکتمان را در دست دارند،یکی مارا بیسواد میخواند و دیگری ما را بیشعور،یکی ما رانادان میداند و دیگری خشک مغز.
راستی اصلا شایدم بنده متوهمم و نظام ما نظام کاست هاست.و ایشان طبقه برترند وما طبقه فروتر.
خیر،اگر ما هم بودیم و علی الدوام از این مسئولیت به آن مسئولیت واز این پست به آن پست میپریدیم ،شاید ما هم هول ورمون میداشت که ژن ما برتر است.
خب،القصه 
داشتم به عکس العمل همپالگی های ایشون به این سخنان نگاه میکردم و دیدم که بیشتر حمله های دوستان دیرین نه از سر صدق وصفا،نه از سر احترام به حقوق بشر،نه از سر نفی نژاد پرستی،بلکه دارند عقده های این روزها را با پدرش رو تسویه حساب میکنن .تا ایشان باشند واز این افاضات اضافه نفرمایند.بله ما اینیم.هیچکی هم مث ما نیست و ما هم چیز دانیم و بقیه هم فقط دوباره باید تکرار کنند،تکرار.
 
انتهای پیام/ش
 

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

برگزیده سایت

هادی شیرخانی,شرکت برق,خاموشی ها,استان ایلام,ایلام بیدار
مدیرعامل شرکت برق استان در مصاحبه با ایلام بیدار عنوان کرد؛
ایلام بیدار به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
صدای این روزهای مردم ایلام؛
طاهره صیدمحمدی,مجری شبکه ایلام,حجاب و عفاف,استان ایلام,ایلام بیدار
مجری صداوسیمای مرکز ایلام در گفتگوی تفصیلی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب