9دی,استاندار ایلام,استان ایلام,رضادهبالایی,ایلام بیدار
کد مطلب: 24444
تاریخ انتشار : 1395-10-04 13:10
مسئولین و مدیران دولت خاصه ی شخص جنابعالی این پست ها و مقام هایتان را مدیون حماسه 9 دی و مردم با بصیرت هستید چرا که اگر 9 دی و مردم نبودند شاید اکنون شما نیز اصلا استاندار نبودید.

رضا دهبالایی:: روز نهم دي، روزي است كه مردم ايران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبي مي شناسند و هرگز فريب حيله ها و نيرنگ هاي آن را نمي خورند. 
 روز نهم دي در واقع روز "نه گفتن" ملت ايران به سران فتنه و آري گفتن به نظام اسلامي و بيعت مجدد مردم با آرمان هاي والاي حضرت امام خميني(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامي است.
حماسه 9 دي خط بطلاني کشید بر افکار غلط و خیال های باطل کسانی كه تصور مي كردند كه رهبري انقلاب اسلامی از پشتوانه مردمي برخوردار نیست اما ملت مومن و همیشه در صحنه يك بار ديگر اعلام كرد كه همچنان سرباز ولايت بوده و در اين راه كوچك ترين ترديدي به خود راه نخواهد داد. 
حال در این بین پس از گذشت هفت سال از فتنه 88، علیرغم اهمیت و جایگاه والای 9 دی و نیز بزرگداشت آن، برخی اظهار نظرها از سوی مسئولین ارشد دولت چه در مرکز و چه در استان ها، خصوصا استاندار محترم ایلام و اعلام عدم حضورشان در مراسم بزرگداشت این روز بزرگ و تاریخی جای بسی تاسف و تامل دارد.

در استان ایلام نیز از سال 92 تا 94، استاندار، معاونین ایشان و فرمانداران به بهانه های مختلف از شرکت در این مراسم طفره رفته و در جمع مردم با بصیرت و انقلابی استان ایلام حضور نیافتند.

هنوز از خاطرمان نرفته همین پارسال بود که دقیقا در روز 9 دی، استاندار محترم ایلام به همراه معاونین و فرمانداران به بهانه ی جلسه ای در مهران دور هم جمع شدند. حال یک سوال پیش می آید و آن اینکه جلسه مذکور، موضوع و خروجی آن چه بوده که از نگاه آقایان به شرکت در مراسم 9 دی ارجحیت داشته است؟؟؟ این سوال، یک سال است که بی پاسخ مانده است. 
در این جا بد نیست که به حدیثی از امیر مومنان حضرت علی (ع) اشاره کنم که می فرمایند: "هنگام فتنه، چون شتر دوساله باش که نه پشتی دارد تا سوارش شوند و نه پستانی تا شیرش دوشند."
چند روز پیش استاندار محترم ایلام طی مصاحبه ای رسما اعلام کردند که: "در مراسم 9 دی شرکت نمی کنم." بنده در جواب ایشان باید عرض کنم که "شما به عنوان نماینده عالی دولت در استان، با این سخن و عمل به آن، رسما به ندای رهبر معظم انقلاب و ملت بابصیرت ایران، "نه" گفته اید چرا که معظم له بارها و بارها به اهمیت یوم الله 9 دی و حضور باشکوه احاد مختلف ملت در آیین بزرگداشت این روز تاکید داشته و آن را روز "بصیرت" نام گذاشته اند. 
جناب آقای استاندار! شما با اعلام عدم شرکت در این مراسم، عملا به این یوم الله بزرگ که از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود توهین کردید. 
جناب آقای استاندار! اگر 9 دی و خروش ملت ایران در این روز نبود، مشخص نبود که دشمنان داخلی و خارجی چه بر سر نظام و کشور آورده بودند. به نظر این حقیر، مسئولین و مدیران دولت خاصه ی شخص جنابعالی این پست ها و مقام هایتان را مدیون حماسه 9 دی و مردم با بصیرت هستید چرا که اگر 9 دی و مردم نبودند شاید اکنون شما نیز اصلا استاندار نبودید. 
جناب آقای استاندار! در پایان باید عرض کنم  هرچند دیر است اما ان شالله شما و سایر همکارانتان اعم از معاونین، فرمانداران نیز بیایید به ندای مقام عظمای ولایت لبیک گفته، به سیل خروشان و عظیم مردم با بصیرت و انقلابی ایران پیوسته و در مراسم 9 دی شرکت فرمایید. منتظریم ...

 

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

برگزیده سایت

سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب