نمایش 1 - 10 از 280
یادداشت؛
عباس خزلی
آقایان نماینده! لطفا گزارش عملکرد نه مصوبه و درخواست و پیشنهاد بلکه امور انجام گرفته واقعی را به اطلاع حوزه انتخابیه ‌برسانید.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
سفرهای برخی مقامات چه دستاوردی برای مردم و استان دارد غیر از این که عکس یادگاری می گیرند و در فضای مجازی پخش می کنند و یا مصاحبه می کنند وامارهای دلخوش کننده می دهند .
یادداشت؛
عباس خزلی
مردم حدود هزار کیلومتر طی می کنند که شما را از نزدیک ببینند، افتخار نمی دهید، اینان همان آدم هایی هستند که برای رای درب تک تک خانه هایشان را زدید و با التماس از آنها رای گرفتید.
یادداشت؛
اعظم خسروی
آیا نمی دانید با گران کردن بنزین وسوخت تمام اجناس گران خواهد شد و زندگی بر مردم دیارت سخت خواهد شد چرا کارشناسانه عمل نمی کنید؟!
یادداشت؛
محمد صادق غلامی
اقدام دولت آمریکا در این بازه زمانی به نظر می رسد تلاشی باشد برای تغییر توجه افکار عمومی دنیا از شکست آمریکا در سوریه و عراق و پیروزی جبهه مقاومت.
یادداشت؛
خداداد ابراهیمی
پاردوکس بیکاری تکان دهنده و فرصت‌های طلایی اشتغال در ایلام معلول بی‌کفایتی مدیران و غفلت مدام دولت‌ها از این استان مرزدار توسعه نیافته است.
یادداشت؛
محمد سبزی
هنوز هم له شدن همزمان ۱۲۰ دانشجوی انقلابی زیر چرخ های تانک اهریمن، جگر را می سوزاند و خون را در رگها به تب و تاب می افکند.
یادداشت؛
عباس خزلی
در بسیاری از فروشگاه هایی عرضه مایحتاج عمومی، حدود سی درصد گران تر اقدام به عرضه مورد تقاضای مردم را می نمایند.
یادداشت؛
بر اساس شنیده ها ریاست دانشگاه آزاد ایلام در حال تغییر و تحول است و امید است یکی از معادن الماس و انقلابی و کارآمد راس کار آید.
یادداشت؛
محمد سبزی
این حادثه غمگین، این سوز سرمای حاکم بر دلهای داغدیده این ملت رنج کشیده٬ این آوارگان خون به دیده با شمیم عطر جانفزای رهبر عظیم شأن، التیامی دوباره می یابد و جانی تازه می گیرد.

صفحه‌ها