نمایش 1 - 10 از 295
یادداشت؛
بیائید کلاهمان را قاضی کنیم و از خود بپرسیم که چند درصد از بلائی که بر سرمان آمده مقصر خود ما مردم هستیم.
یادداشت؛
جبار صفربیگی
در جلسه اخیر اهالی مطبوعات استان با استاندار محترم ایلام، این دغدغه از سوی چند تن از خبرنگاران مطرح، و از دکتر سلیمانی درخواست شد تا شخصا به این موضوع ورود پیدا کرده و بر نشست ادارات نظارت نمایند.
یادداشت؛
حیدر محقق
به راستی غرب زده ها و خود شیفتگان بیاندیشند اگر این انبوه ناآرامی های اخیر در دوران سلطه شاهنشاهیون بود چه اتفاقی می افتاد آیا شاهد دهها جمعه سیاه نبودیم؟ یا اینکه مانند ۱۷ شهریور حمام خون به راه نمی افتاد؟!
مردم غرق در ناملایمات/مسئولان بدنبال فخر و مباهات؛
غلامرضا محمدمرادی
عالیجنابان عزیز؛ امروزه مردم ما با چالش های سنگین اقتصادی و تلاطم سخت بازاری مواجه اند و با مشاهده این گونه تشریفات، احساس می کنند که مسئولان شان تافته جدا بافته اند و هیچ درد و رنجی احساس نمی کنند و به فکر بهبود وضعیت شان نیستند.
یادداشت؛
نصرت الله حیدری
اهمیت و رسالت رسانه تا بدانجا است که آنان را در کنار قانون اساسی،پارلمان، احزاب سیاسی، رکن چهارم دموکراسی و مردم سالاری می‌دانند.
یادداشت؛
سامی شهبازی
دفاع سردار سلیمانی یک خط و مشی جدید و دفاع غیر مخافظه کارانه از اصل نظام و انقلاب بود و کوته بینی است که آن را در سطح حمایت از یک شخص اجرائی تقلیل داد.
یادداشت؛
محمدکاظم انبارلویی
این روزها رئیس جمهور مفلوک آمریکا و وزیرخارجه سبک ‌مغز این کشور اختیار زبان و قلم خود را داده‌اند به منافقین و در اجتماعاتی که ظاهر می‌شوند و حرف‌هایی که می‌زنند کسی که کمترین اطلاعی از تحلیل محتوای سخنان آنها داشته باشد،می‌فهمد حرف، حرف منافقین است.
یادداشت؛
عباس خزلی
درهمین فضا هم شاهد ارائه یادداشت ها و مقالات از حسنات قطع برق می باشیم که اقدام را جهادی ملی می دانند،اما ریشه ی مشکل حل و مدیریت نکرده و به مردم اطلاع رسانی کنند تا خود مردم در رفع مشکل همکاری نمایند.
یادداشت؛
خداداد ابراهیمی
صفرهای ارقام یارانه ارز دولتی را که می‌شماریم بُهت‌زده می‌شویم، از شنیدن نام اشخاص حقیقی و حقوقی که این ارزها را دریافت کرده‌اند شگفت زده‌تر می‌شویم!
یادداشت مهمان؛
دکتر علی دارابی
رزمندگان و يادگاران دفاع مقدس می توانند بگویند که همت و دستواره و دیگر شهدای سرافراز در عملیات کربلای ۱ برای آزادسازی کله قندی و قلاویزان چه رشادت‌های از خود نشان دادند.

صفحه‌ها