سرویس: استان ایلام
کد خبر: 61176
|
15:48 - 1402/07/01
نسخه چاپی

مدیرکل آموزش‌وپرورش ایلام خبر داد:

آغاز سال تحصیلی با 110 هزار دانش‌آموز ایلامی

آغاز سال تحصیلی با 110 هزار دانش‌آموز ایلامی
مدیرکل آموزش‌وپرورش ایلام گفت: 110 هزار دانش‌آموز ایلامی به‌صورت رسمی سال جدید تحصیلی خود را آغاز خواهند کرد که از بین ۱۱ هزار دانش‌آموز کلاس‌اولی هستند.

علی درویشی مدیرکل آموزش‌وپرورش ایلام در گفتگو با خبرنگارایلام بیدارگفت: امسال سال تحصیلی را در شرایطی شروع می‌شود که حجم بیشتری از مدارس در سطح استان بهسازی و نوسازی شده و برای ورود دانش‌آموزان آماده است.

وی افزود: با تمهیدات صورت‌گرفته خوشبختانه امسال مشکل کمبود معلم نداریم و برای همه کلاس‌ها معلم تعبیه شده است البته با استخدامی‌های جدید ورود معلمان جدید را خواهیم داشت.

درویشی در ادامه گفت: 110 هزار دانش‌آموز ایلامی به‌صورت رسمی سال جدید تحصیلی خود را آغاز خواهند کرد که از بین ۱۱ هزار دانش‌آموز کلاس‌اولی هستند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش ایلام خاطرنشان کرد: 8 هزار و 800 دانش‌آموز ایلامی هم از مناطق محروم و  تحت پوشش کمیته امداد هستند که رسیدگی به این دانش‌آموزان یک ضرورت است.

وی تصریح کرد: والدین نقش مهمی در تربیت دانش‌آموزان دارند و ضروری است تا در کنار دانش‌آموزان باشند به همین دلیل نیاز است تا در طول تحصیل والدین فرزندانشان را راهنمایی و حمایت بکنند.

 

انتهای خبر/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب