سرویس: استان ایلام
کد خبر: 61166
|
10:54 - 1402/06/31
نسخه چاپی

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام:

دشمن توان مقابله با ایران را ندارد

دشمن توان مقابله با ایران را ندارد
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام گفت: امروز بااقتدار نیروهای مسلح کشور دشمن توان مقابله با ایران را ندارد.

به گزارش ایلام بیدار،  سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام صبح جمعه در حاشیه رژه نیروهای مسلح در جمع اصحاب رسانه گفت: تقارن دفاع مقدس و شروع جهاد علمی و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها این مفهوم را دارد که در کنار مبارزه و جهاد با دشمنان، مبارزه با جهل و بی‌سواد ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به نقش‌برجسته ایلام در دفاع مقدس، افزود: نقش‌آفرینی مردم ولایت‌مدار استان ایلام در دفاع مقدس برای همه روشن بوده و امروز دنیا و ایران، ایلام را با دفاع مقدس و اربعین می‌شناسند.

سردار شاکرمی شرایط دفاع مقدس در ایلام را سخت عنوان داشت و تصریح کرد: مردم شرافتمند ایلام علی‌رغم همه سختی‌های دفاع مقدس، همه غربت‌ها را تحمل کرده و علی‌رغم آوارگی شهرهای مهران، دهلران و ده‌ها شهر و روستای استان، منطقه را ترک نکرده و با گسیل فرزندان خود به جبهه‌های حق علیه باطل و برپایی چادر مقاومت در کنار رزمندگان اسلام جانانه مقاومت کردند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام اقتدار امروز نیروهای مسلح را از دفاع مقدس دانست و بیان داشت: رژه امروز نیروهای مسلح اقتدار نظام جمهوری اسلامی بوده و با وجود چنین جوانانی راه نفوذ دشمن سد شده و دشمنان توان رویارویی با ایران اسلامی را ندارند.

وی در ادامه اظهار داشت: در ایام اغتشاشات دشمن تمام توان خود را به میدان آورد اما دیدند توان مقابله ندارند و امروز همه توان خود را در فضای مجازی و علیه نظام جمهوری اسلامی بکار بسته‌اند.

سردار شاکرمی حضور در فضای مجازی را یک وظیفه عنوان و تصریح داشت: برای مقابله با دشمن در این فضا تشکیل ارتش سایبری قدرتمند یک ضرورت بوده و باید در فضای مجازی هم همچون فضای حقیقی میدان‌داری کنیم و راه را بر دشمنان ببندیم.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) به نقش بسیج در فضای مجازی گریزی زد و گفت: امروز فضای مجازی در سازمان بسیج به یک‌فصل مهم تبدیل شده و تلاش می‌شود با حضور سازمان‌یافته با دشمنان مقابله شود.

وی در پایان با تقدیر از حضور اصحاب رسانه اظهار داشت: اصحاب قلم و رسانه امروز با ترسیم مناسبی از اقتدار نظام و مخابره آن به دنیا نقشی بی‌بدیل ارائه کردند و این جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای خبر/ع

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب