سرویس: استان ایلام
کد خبر: 59432
|
15:05 - 1402/02/29
نسخه چاپی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام:

زیرگذر میدان ارغوان ایلام تا ایام اربعین زیر بار ترافیک می‌رود

زیرگذر میدان ارغوان ایلام تا ایام اربعین زیر بار ترافیک می‌رود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: زیرگذر میدان ارغوان ایلام تا ایام اربعین زیر بار ترافیک می‌رود.

به گزارش ایلام بیدار، سعید هژبری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام روز جمعه در بازدید از پروژه زیرگذر ورودی میدان ارغوان شهر ایلام اظهار داشت: یکی از نقاطی که سال‌های اخیر باعث ایجاد گره ترافیکی در ایام اربعین می‌شد، محدوده میدان ارغوان شهر ایلام بود که احداث پل‌زیرگذر ارغوان به‌منظور کاهش بار ترافیکی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: باهدف رفع گره ترافیکی ورودی شهر ایلام از سمت تونل آزادی دسترسی مسیر برگشت کنارگذر شرقی و دره ارغوان به داخل شهر ایلام عملیات احداث این پل‌زیرگذر که تکمیل‌کننده پل روگذر ارغوان است، اجرایی شد.

معاون استاندار ایلام تأکید کرد: طول پل‌زیرگذر ارغوان ۴۲ متر و در مجموع طول رمپ‌های ورودی و خروجی آن یک کیلومتر است که برای احداث آن اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان تخصیص‌یافته است.

هژبری با بیان اینکه هم‌اکنون دیوارکشی و ایمن‌سازی رمپ‌های طرفین این پروژه صورت‌گرفته است، گفت: ایمن‌سازی، کاهش ترافیک ورودی شهر ایلام و همچنین دسترسی مسافران از کنارگذر شرقی ایلام و دره ارغوان به داخل شهر از جمله اهداف اجرای این پروژه است.

در این بازدید مقرر شد راه و شهرسازی سامان‌دهی مصالح ناشی از خاک‌برداری و بهسازی فلاورباکس‌های حاشیه پل و شهرداری ایلام نیز نسبت به انجام مطالعه و اجرای زیباسازی و نورپردازی حاشیه پل روگذر ورودی ارغوان اقدامات لازم را انجام دهد. ‌

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب