سرویس: خواندنی ها
کد خبر: 58553
|
14:05 - 1402/01/01
نسخه چاپی

معرفی انواع کوله پشتی + تصاویر

معرفی انواع کوله پشتی + تصاویر
شاید فکر کنید کوله پشتی ها تنوع زیاد از نظر نام ندارند و فقط اندازه و طرح و جنس متفاوت هستند اما با توجه به این موارد، کاربردهای متفاوتی نیز دارند.

به گزارش ایلام بیدار ، وقتی کلمه کوله پشتی را می شنوید به چه چیزی فکر می کنید؟ کیف کتابی که به مدرسه بردی؟ کوله پشتی کوهنوردی که در بسیاری از ماجراجویی ها همراه مطمئن شما بوده است؟ کوله پشتی ها انواع مختلفی دارند و دانستن تفاوت های بین آن ها بسیار مهم است تا بتوانید بسته ای مناسب برای نیاز خود انتخاب کنید.

 

اندازه کوله پشتی

وقتی به دنبال یک کوله پشتی هستید، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اندازه است. ظرفیت حمل کوله پشتی بر حجم و وزن آن تأثیر می گذارد. بزرگترین کوله پشتی هایی که بیشترین قابلیت حمل را دارند، دارای فریم های داخلی برای پشتیبانی ساختاری هستند. این باعث می شود که آن ها نسبت به کوله پشتی هایی که برای مقاصد روزمره استفاده می کنید، سنگین تر باشند، اما به آن ها اجازه می دهد تا هنگام کوله پشتی یا استفاده از کوله پشتی به عنوان چمدان سفر، وسایل زیادی را در خود نگه دارند.

 

چقدر می توانید در یک کوله پشتی جا کنید؟

ظرفیت کوله پشتی بر حسب لیتر (L) اندازه گیری می شود، اما وقتی می خواهید بفهمید چقدر می توانید در آن بسته بندی کنید، ممکن است معنای زیادی نداشته باشد. شما معمولاً به تجهیزات خود از نظر حجم فکر نمی کنید! با توجه به سایز و اندازه ی کوله پشتی می توانید در آن وسیله قرار بدهید.

 

انواع کوله پشتی

این فقط ظرفیت نیست که تعیین می کند بهترین استفاده کوله پشتی چیست. مواد، طراحی، ساخت و سایر جنبه های کوله پشتی نیز بر این موضوع تأثیر می گذارد! در اینجا، انواع مختلف کوله پشتی را با کاربردهای اصلی آنها تقسیم کرده ایم.

 

کوله پشتی های روزمره

این کوله پشتی ها معمولا یک محفظه اصلی و یک محفظه لپ تاپ دارند. به طور معمول آنها در ساخت و ساز نسبتاً ابتدایی هستند. در این کوله پشتی ها، پنل های تهویه شده با کارایی بالا یا تسمه های بالشتکی را نخواهید دید. آنها طوری طراحی شده اند که نیازهای روزمره شما را برآورده کنند و به خصوص سنگین نباشند.

 

آشنایی با انواع کوله پشتی, آشنایی با انواع کوله, تصاویری از انواع کوله

کوله پشتی های روزمره

 

کوله پشتی ضد سرقت

کوله پشتی ضد سرقت در نگاه اول، یک کوله پشتی ضد سرقت تفاوت چندانی با هر کوله پشتی معمولی دیگری ندارد. چه چیزی این کوله پشتی ها را خاص می کند. کوله پشتی های ضد سرقت هوشمندانه برای ایمن نگه داشتن وسایل شما طراحی شده اند. کشش های زیپ مخفی هستند و اغلب دارای قفل یا کمربند هستند که آنها را در جای خود نگه می دارد. از آنجایی که این کوله پشتی ها بسیار امن هستند، برای سفر در مکان های شلوغ ایده آل هستند.

 

کاربردهای انواع کوله, درباره انواع کوله پشتی, کاربردهای انواع کوله پشتی

کوله پشتی ضد سرقت

 

کوله پشتی قابل تبدیل

کوله پشتی قابل تبدیل در اصل یک کیف همراه با بند شانه است. این کیف ها برای دویدن کارها عالی هستند و می توان آنها را به عنوان یک کوله پشتی یا یک کیف خرید معمولی حمل کرد. ظرفیت آنها 15 تا 35 لیتر است و اغلب دارای جیب های بیرونی و حداقل یک جیب در داخل هستند. این کوله ها بسیار سبک وزن هستند و اغلب برای نگهداری آسان تا زمانی که به آنها نیاز پیدا کنید، تاشو هستند.

 

راهنمای انتخاب کوله پشتی, راهنمای خرید کوله پشتی, نکاتی برای انتخاب کوله پشتی

کوله پشتی قابل تبدیل

 

کوله پشتی روزانه

کوله روزانه فقط طراحی معمولی کوله پشتی شماست. اینها معمولاً بسیار ساده هستند - ممکن است حتی یک محفظه زیپ جلو یا هیچ سازمان داخلی نداشته باشند. اندازه آنها از 20 تا 40 لیتر متغیر است و اغلب کاملاً شیک هستند. آنها در رنگ ها و متریال های مختلف تولید می شوند، بنابراین پیدا کردن یک کوله روزانه که هم راحت باشد و هم شخصیت شما را منعکس کند، کار سختی نیست.

 

درمورد انواع کوله پشتی, نمونه ی تصاویر انواع کوله پشتی, کارایی انواع کوله پشتی

کوله پشتی روزانه

 

کوله پشتی بند کشی

کوله پشتی های بند کشی بسیار سبک هستند. آنها ممکن است یک جیب زیپ دار در جلو داشته باشند یا فقط یک کیسه با بند کشی باشند که به عنوان بند شانه عمل می کند. این کوله پشتی ها می توانند 5 تا 10 لیتر را در خود جای دهند، اما به دلیل سنگین شدن آن ها نسبتاً ناراحت کننده هستند زیرا بند کشی شانه های شما را اذیت می کند. با این حال، آنها برای بردن یک جفت لباس اضافی به باشگاه یا صرفاً انجام امور عالی هستند.

 

معرفی انواع کوله, معرفی انواع کوله پشتی, آشنایی با انواع کوله پشتی

کوله پشتی بند کشی

 

کوله پشتی لپ تاپ

کوله پشتی لپ تاپ برای مسافران تجاری امروزی ایده آل است زیرا دارای محفظه ی مخصوصی برای نگه داشتن و محافظت از کامپیوتر شما می باشد. اندازه این کوله پشتی ها بین 20 تا 50 لیتر است و قسمتی از این فضا توسط محفظه ی لپ تاپ اشغال می شود. با این حال، همه محفظه ها برای همه لپ تاپ ها مناسب نیستند، بنابراین قبل از خرید یک کوله پشتی کاری مطمئن شوید که لپ تاپ شما در آن قرار می گیرد یا خیر.

 

آشنایی با انواع کوله, تصاویری از انواع کوله, کاربردهای انواع کوله

کوله پشتی لپ تاپ

 

کوله پشتی مینی

کوله پشتی های مینی زیبا، مد روز و کوچک هستند. آنها اساساً فقط یک کیف هستند که مانند یک کوله پشتی استفاده می شود و می تواند وسایل بسیار کمی در خود جای دهد - کیف پول، تلفن، هدفون، شاید یک کتاب، اما نه چیزهای بیشتری. برخی از آنها به کوچکی 1 لیتر هستند و هیچ یک از آنها بزرگتر از 5 لیتر نیستند.

 

کارایی انواع کوله پشتی, راهنمای انتخاب کوله پشتی, راهنمای خرید کوله پشتی

کوله پشتی مینی

 

کوله پشتی معمولی

کوله پشتی های معمولی کوله های روزی هستند که به جای زیپ (یا گاهی اوقات علاوه بر آن) روی محفظه اصلی قرار می گیرند. آنها ممکن است زیر فلپ دارای قسمت بالایی باشند یا با آهنربا بسته شوند. فلپ ممکن است به سمت پایین کمانده شود، یا با استفاده از ضامن بسته شود. این کوله ها معمولاً کمی کوچک تر از کوله های روزانه معمولی هستند، حدود 15 تا 30 لیتر هستند.

 

کاربردهای انواع کوله پشتی, درمورد انواع کوله پشتی, نمونه ی تصاویر انواع کوله پشتی

کوله پشتی معمولی

 

کوله پشتی اسپرت

کوله پشتی های ورزشی با هدف ماجراجویی طراحی شده اند! آنها از موادی ساخته شده اند که هم ناهموار و هم سبک هستند و دارای ویژگی های سازمانی زیادی برای کمک به قرار دادن وسایل شما هستند.

 

انواع کوله, معرفی انواع کوله پشتی,آشنایی با انواع کوله

کوله پشتی اسپرت

 

کوله پشتی های مسافرتی

کوله پشتی 65 لیتری Gregory Stout این کیف ها برای سفرهای فعال ساخته شده اند! کوله پشتی های سفر اغلب بسیار بزرگ هستند و معمولاً بیش از 60 لیتر ظرفیت دارند. آنها گاهی اوقات دارای قاب های داخلی هستند که به آنها اجازه می دهد در صورت خالی بودن صاف بایستند. این قاب ها سازماندهی و پایداری بهتر بسته را فراهم می کنند، که در زمین های ناهموار و هنگام حمل بار سنگین حیاتی است. اگر می خواهید چمدان های زیادی ببندید و سفرهای طولانی پیاده روی داشته باشید، ممکن است بخواهید از یک کوله پشتی قاب دار استفاده کنید. بسته های کوله پشتی می توانند در اندازه های مختلفی باشند و با قاب های خارجی (برای ظرفیت حمل بزرگ) یا قاب های داخلی عرضه شوند.

 

معرفی انواع کوله,آشنایی با انواع کوله پشتی,تصاویری از انواع کوله

کوله پشتی های مسافرتی

 

کوله پشتی دوچرخه سواری

کوله پشتی های دوچرخه سواری ساده هستند – تا حد امکان کوچک و سبک هستند، حدود 10 تا 30 لیتر، زیرا کوله پشتی های بزرگ و غیرقابل تحمل می توانند سرعت شما را کاهش دهند. آنها معمولا دارای یک محفظه اصلی با یک جیب برای سازماندهی ابزار و وسایل هستند و اغلب یک ضمیمه برای کلاه خود در جلو دارند. معمولاً می توانید یک بطری آب را نیز در محفظه اصلی قرار دهید.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب