سرویس: سیاسیکد خبر: 56847|10:48 - 1401/09/03
نسخه چاپی

جمعی از تشکل‌های اقلیت‌های مذهبی:

اجازه سوءاستفاده به دشمنان کشورمان را نمی‌دهیم

اجازه سوءاستفاده به دشمنان کشورمان را نمی‌دهیم
جمعی از تشکل‌های اقلیت‌های مذهبی کشور در بیانیه‌های جداگانه‌ای ضمن محکومیت حوادث و اغتشاشات اخیر در کشور اعلام کردند که اجازه سوءاستفاده به دشمنان کشورمان را نمی‌دهیم.

به گزارش ایلام بیدار ، گروه‌های مختلفی از اقلیت‌های دینی در محکومیت اغتشاشات اخیر در سطح کشور و  بیانیه‌‌های جداگانه‌ای صادر و با خانواده‌های شهدای حوادث تروریستی ایذه،شاهچراغو ... ابراز همدردی کردند.

**بیانیه هیأت مدیره انجمن کلیسای شرق آشوری در ایران:

هیأت مدیره انجمن کلیسای شرق آشوری در ایران پیرو اتفاقات تلخ و ناگوار هفته‌های اخیر که موجب بر هم زدن امنیت کشور و ایجاد فرصت برای دشمنان دیرینهنظام جمهوری اسلامیایران جهت عرض اندام و  ایجاد حوادث دردناک تروریستی نظیر شاه چراغ و ایذه و شهادت مدافعان امنیت کشور گردیده ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدیده شهدا و مردم شریف ایران، هرگونه خروج از چارچوب قانونی، بی‌احترامی به مقدسات، ایجاد ناامنی در جامعه، تخریب اموال عمومی، صدمه به جان و مال مردم و اغتشاشات را محکوم نموده و جامعه فهیم ایران را به آرامش و مطالبه حقوق خود در چارچوب قانون اساسی کشور دعوت می‌نماید مطمئناً به فضل الهی و تدبیر مسئولین نظام، هرچه سریع‌تر آرامش به میهن عزیزمان ایران باز خواهد گذشت.

*بیانیه خلیفه‌گری آشوری و کلدانی کاتولیک تهران:

به نام خدا

با سلام

خلیفه‌گری آشوری کلدانی کاتولیک تهران ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار و شهدای امنیت در اغتشاشات اخیر و شهدای مظلومانه حوادث تروریستی شاه چراغ و ایذه ...، این خلیفه‌گری توهین به مقدسات و پرچم مقدس کشورمان ایران عزیز و اختلالات و اغتشاشات در کسب و کار و پیشه هموطنان گرامی را محکوم کرده و اجازه سوءاستفاده به دشمنان کشورمان را نمی‌دهیم. در همین راستا همبستگی خود را با نظام و ملت شریف عزیزمان ایران اعلام می‌داریم.

با آرزوی صلح و امنیت برای کشور و مردم عزیزمان ایران از خداوند منان خواهانیم.

اسقف توماس میرام

از طرف مدیر پاتریارک در خلیفه‌گری آشوری کلدانی کاتولیک تهران

*بیانیه کلیسای انجیلی آشوری تهران:

به نام خدا

طی هفته‌های اخیر، متأسفانه حوادثی واقع شد که دل همه را به درد آورد و برخلاف امنیت کشور و مصالح نظام بود. بررسی تاریخی هجمه‌های دشمنان این مرز و بوم، نشان داده که بیگانگان هرگز دلسوز ملت ایران نبوده و همواره درصدد آسیب رساندن بهوحدت ملیو تمامیت ارضی کشور عزیزمان ایران بوده و هستند. وظیفه دینی و میهنی ایجاب می‌کند که ضمن محکوم ساختن هرگونه اغتشاش و ناامنی در کشور، از حاکمیت و نظام جمهوری اسلامی حمایت کرده و از خداوند منان بخواهیم که صلح و آرامش و رحمت الهی برای تمام ملت شریف ایران برقرار و مستدام باشد و همه چیز ختم به خیر شود.

کلیسای انجیلی آشوری تهران

کشیش نیئوس مقدس‌نیا

 

انتهای پیام/ک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها