سرویس: استان ایلامکد خبر: 56833|11:09 - 1401/09/01
نسخه چاپی

برای ایران و بازیکنانی که در جام جهانی خوش درخشیدند؛

مردم قاطعانه پشتیبان تیم ملی فوتبال / حمایت از ایران اسلامی در عرصه های بین المللی وظیفه هر ایرانی است

مردم قاطعانه پشتیبان تیم ملی فوتبال / حمایت از ایران اسلامی در عرصه های بین المللی وظیفه هر ایرانی است
مردم ایران و ایلام دراین روزها حمایت قاطع خود را تیم ملی نشان داده و کسانی که دراین روزها سعی در ایجاد حاشیه و برهم زدن تمرکز بازیکنان ایران در جام جهانی دارند را قاطعانه محکوم می کنند.

به گزارش ایلام بیدار ، امروز در شرایطی هستیم که جبهه استکبار با وطن فروشان داخلی دست به دست هم داده تا بتوانند به اهداف شومشان برای ایجاد نا امنی و همچنین تردید در بازیگران ، سیاسیون ، بازیکنان فوتبال و دیگر نقش آفرینان عرصه های بین المللی دست پیدا کنند ودراین راه هم عده ای فریب خورده و گمراه آن ها را همراهی می کنند.

باید دید که دراین شرایط چه کسی یا گروهی برای وطن به میدان آمده و از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کند و چه کسی وطن خودش را ارزان می فروشد دراین شرایط است که رهروان واقعی انقلاب اسلامی را باید شناخت.

جام جهانی فوتبال به عنوان مهم ترین اتفاق سال جاری به شمار می آید که در آن  هرتیمی به نمایندگی از کشورش سعی در افتخار آفرینی برای کشورش دارد و به همین دلیل ضروری است تا مردم هم همه جانبه از تیم قوتبال کشورشان حمایت کنند.

مردم ایران و ایلام هم که در برهه های حساس به دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی پرداخته اند امروز به میدان آمده و حمایت قاطع خود را از تیم ملی فوتبال اعلام کردند.

مردم قاطعانه از تیم ملی فوتبال حمایت می کنند

"رضا احمدی"،  از شهروندان ایلامی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: مردم در جام جهانی تیم ملی فوتبال را تنها نمی گذارند و قاطعانه از آن حمایت می کنند تا ان شاالله در این مسابقات بتوانیم سربلند باشیم.

وی افزود: امروز همه باید از تیم ملی فوتبال حمایت کنند و این یک وظیفه همگانی است تا بتوان نقشه دشمنان ملت ایران را باطل کرد و جواب دندان شکن به وطن فروشان داد.

شهروند ایلامی تصریح کرد: در شرایط کنونی هرکس بنا به استعداد و توانایی که دارد باید به پیشرفت های ایران اسلامی کمک کند تا از شرایط سحت عبور کنیم و همچنین توطئه دشمنان را باطل کنیم.

 حمایت از ایران اسلامی در عرصه های بین المللی وظیفه هر ایرانی است

حجت الاسلام عمران احمدی مدرس حوزه و دانشگاه در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: حمایت از ایران اسلامی در عرصه های بین المللی وظیفه هر ایرانی است و هرکس در عمل باید از این مورد مهم غافل نماند.

وی افزود: افرادی که در این روزها از کشور خود حمایت نمی کنند به یقین افرادی خود فرخته و وطن فروش هستند که برای وطن خود حتی در این شرایط هم حاضرنیستند کاری انجام دهند در صورتی که انقلاب اسلامی از آن ها چهره ساخته و استعداد آن ها را پرورش داده است.

احمدی در ادامه گفت: اغتشاش گران و کسانی که همکاری عوامل خارجی سعی در نا امن جلوه دادن ایران دارند باید بدانند که با سرنوشت اعمال خود باید روبه رو شده و همچنین با سرویس ها و کشورهایی که دراین روزها برای ناامنی ایران تلاش می کنند هم با خشم ملت ایران روبه رو خواهد شد.

برخی بازیکنان ایرانی خوش درخشیدند

علی نجات ترحمی کارشناس مسائل ورزش در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت:  برخی بازیکنان مانند مهدی طارمی در بازی شب گذشته خوش درخشیدند و بمب انگیزه برای تیم ملی بودند.

وی افزود: پوشیدن پیراهم تیم ملی برای هر ایرانی افتخار است و حضور درعرصه های مختلف برای حمایت از تیم ملی هم با افتخار است ولی متاسفانه برخی در پی این گونه فکر نمی کنند.

کارشناس مسائل ورزش خاطرنشان کرد: امیداوریم تیم ملی اسیر حواشی نشده و روی فوتبال با کیفیت تمرکز کند تا بتواند از این مسابقات نتیجه مطلوب بگیرد.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها