سرویس: استان ایلامکد خبر: 56068|09:58 - 1401/07/03
نسخه چاپی

نماینده مردم ایلام مطرح کرد؛

دشمن برای اختلاف افکنی و صف بندی های جعلی تلاش کرد

دشمن برای اختلاف افکنی و صف بندی های جعلی تلاش کرد
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: قطعا در اعتراضات اخیر، دشمن برای اختلاف افکنی و صف بندی های جعلی تلاش کرد.

به گزارش ایلام بیدار ، سارا فلاحی صبح روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاریخ این سرزمین تاریخ رزم، ایثار و مقاومت است و ملت ایران در طول تاریخ چند هزار ساله خود هرگز اجازه نداده است بیگانگان در این مرز و بوم گردن فرازی کنند و ۸ سال دفاع مقدس نمونه‌ای گویا از تاریخ مقاومت ماست؛ مقاومتی که امروز در سنگری دیگر و با قدرتی بیشتر از دیروز، چشم دنیای زر و زور و تزویر را خیره کرده است.

 

وی گفت: قطعاً اعتراضات اخیر که در پی حادثه فوت مرحوم مهسا امینی رخ داد و در ادامه توسط آشوبگران و فتنه گرانی که هیچ گاه ایران را دوست نداشته‌اند و همیشه سر تبعیت شان در آخور دشمن خارجی بوده است به شورش‌های کور و مخرب تبدیل شد، نمونه‌ای واضح از تلاش دشمن برای اختلاف افکنی و صف بندی‌های جعلی و خونین میان ملت ما و تحریف فلسفه حرکات انتقادی جوانان این مرز و بوم است؛ تحریفی که چیزی جز تلاش مذبوحانه دشمن برای کلید زدن تجزیه این سرزمین تاریخی نیست.

 

فلاحی تصریح کرد: بدون تردید نخبگان ابزاری و فکری ما نیز مانند سایر کشورها در رابطه با چگونگی تدبیر مسائل مان، اتخاذ رویکردها و سیاستگذاری ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی با هم اختلاف نظرهای جدی دارند اما نخبگان و ملت ما هرگز بر سر اعتلای نام ایران، اهتزاز پرچم ملی و اعتقادات دینی و آیینی خود نه تنها با هم اختلاف نداشته‌اند بلکه این مقدسات هماره فصل مشترک افتخارآفرینی و غرور ما بوده‌اند.

 

نماینده مردم ایلام در مجلس بیان کرد: تاریخ این سرزمین نشان داده است جوانان دلاور این سرزمین هرگز اجازه نخواهند داد نمادهای قدرت ما در آتش کینه ورزی دشمن و بر بستر جهالت و فریب داخلی بسوزد. قطعاً هیچ ایرانی وطن پرستی با خشونت و برادرکشی و آشوب موافق نیست و کسانی که مسیر خشونت و سبعیت را برای اعلام سلایق و عقاید خود انتخاب می‌کنند نسبتی با مردم متمدن و عدالت خواه ما ندارند.

 

وی گفت: عظمت این سرزمین حاصل خون پاک جوانانی است که با جان خویش از وجب به وجب این سرزمین حفاظت کرده‌اند و زنان و جوانان این سرزمین هرگز اجازه نخواهند داد ارزش‌های والای این ملت به سخره گرفته شود.

 

فلاحی اضافه کرد: بنده به عنوان نماینده مردم ضمن محکومیت اغتشاشات مخربی که منجر به هتک حرمت مقدسات، تخریب اماکن عمومی، تضییع حقوق بیت المال، شهادت مأموران ایثارگر انتظامی، بسیجی و مردم عادی و سوءاستفاده دشمن کینه توز در تحریک و جان باختن تعدادی از جوانان این مرز و بوم شد، اعلام می‌کنم مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضا برخلاف خونخواهی دروغین و فریب آلود دشمن از یکی از دختران سرزمینم که بهانه‌ای برای ایجاد جنگ و شورش داخلی در کشورمان بود، بدون بهانه و از سر صدق مدعی دفاع از حقوق تمام شهروندان این سرزمین هستند و در این راستا نیازی به اشک تمساح دشمنان ملت و دلسوزی دایه مهربان‌تر از مادری نداریم که هماره دست چدنی شان علیه ملت ایران از زیر پوشش‌های مخملی ریا و دروغ شان هویداست.

 

وی گفت: در پرونده مرحوم مهسا امینی نیز ضمن قدردانی از خانواده وی، که صف خود را از آشوبگران جدا کردند، تمام تلاش‌ها بر این مهم خواهد بود که با بررسی دقیق و کارشناسی پرونده فوت متوفی، حقوق وی و خانواده تضییع نشود.

 

نماینده مردم ایلام اضافه کرد: مجاهدت‌های نیروهای خدوم انتظامی و امنیتی که نقشی بی بدیل در ایجاد نظم و امنیت در سراسر این سرزمین دارند را ارج می نهیم و اجازه نمی‌دهیم نمادهای قدرت و اقتدار این ملت توسط دشمن ددمنش این ملت مورد اهانت قرار بگیرد.

وی گفت: بی شک در شرایط کنونی، بصیرت و در مسیر درخشان ولایت بودن رمز عبور از بحران خواهد بود پس این اسم رمز را هرگز از خاطر نبریم.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب