سرویس: استان ایلامکد خبر: 56049|11:30 - 1401/07/01
نسخه چاپی

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

ملت ایران اسلامی همواره پای آرمان های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند

ملت ایران اسلامی همواره پای آرمان های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه استکبار از دیدن پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران خشمگین است و به دنبال بهانه ای برای ضربه زدن به جایگاه و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

"بهزاد علیزاده"،  نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگارایلام بیدارگفت: واقعیت این است که جبهه استکبار از دیدن پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران خشمگین است و به دنبال بهانه ای برای ضربه زدن به جایگاه و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: امسال در اربعین حسینی شاهد شور و حلاوت خاصی بودیم که صحنه های زیبایی از ارادت به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت رقم زد که باعث شد تا نوای یا حسین در دنیا طنین انداز شود ، همچنین در عرصه بین الملل شاهد به دست آمدن دستاوردهای مهمی بودیم که عده ای به دنبال فوت خانم امینی با یک سری اقدامات خرابکارانه به دنبال حاشیه بردن دستاوردها و اربعین هستند ودراین راه از خط قرمزها هم عبور کرده و به اموال عمومی و مردم آسیب زده اند.

علیزاده در ادامه گفت: مرگ خانم امینی یک سناریو از پیش تعیین شده از سوی معاندین است که با انجام عملیات روانی ، موج سواری و اقدامات خرابکارانه نظیر آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ، تخریب اماکن عمومی و برهم زدن امنیت عمومی سعی در پیاده سازی اهداف شومشان به بهانه فوت خانم امینی دارند ولی باید بدانند وارد شدن به این بازی خطایی بزرگ است و معاندین در هرکجای دنیا که باشند باید سزای کار خود را پس بدهند.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مساله خانم امینی در حال پیگیری است ولی اینکه به خاطر این مساله نیروی انتظامی و نظام جمهوری اسلامی زیر سئوال برود عملی پذیرفتنی نیست و کسانی که فریب توطئه های دشمنان را خورده اند بهتر با واقعیت ها آشنا شده و به راه درست بازگردند ، همچنین معاندین و دشمنان جمهوری اسلامی هم باید بدانند که اقدامات آن ها با جوابی قاطع از سوی جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

وی بیان داشت: مردم با بصیرت ایران همان روز اول راه خود را از معاندین و اغتشاش گران جدا کرده و ثابت کرده اند که پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند.

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب