سرویس: استان ایلامکد خبر: 56036|11:30 - 1401/06/31
نسخه چاپی

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:

نباید آب به آسیاب دشمن ریخت و پازل دشمن را تکمیل کرد

نباید آب به آسیاب دشمن ریخت و پازل دشمن را تکمیل کرد
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: دشمنان نظام وقتی که پیروزی ها و همدلی ها، صمیمیت و قرار گرفتن در کنار ما رامی بیند دنبال این است که شرایط جدیدی را به وجود آورد که نمونه آن این موضوعات است که باید مراقب باشیم تا در دام دشمن گرفتار نشویم

به گزارش ایلام بیدار ، سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: از همه کسانی که امسال در این اربعین باشکوه این حماسه های ماندگار را در روزهای متمادی، سخت، متراکم و فشرده با کار و تلاش خستگی ناپذیر پشت سر گذاشتند قدردانی می کنم.

سردار شاکرمی با اشاره به تاریخ ایران طی سالهای دور اظهار کرد: از روزی که گفتمانی به نام انقلاب اسلامی که دایره مرکزی آن ولایت فقیه بود توانست هم در بعد داخل و خارج قومیت ها را در کنار هم بگذارد و چشمه هایی از پیروزی از اولین روزها  تا امروز نه در ایران در دوردست ها را رقم بزند شما می بینید این فصل مهمی است که دارای ابعاد مختلف است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع)استان ایلام افزود: ما تحت تاثیر این نگاه و گفتمان دشمنان نظام را تا سالهای سال از رسیدن به آرمان هایشان ناکام گذاشته ایم.

سردار شاکرنی تصریح کرد: دفاع مقدس تاج عزتی است بر سر ما، نقطه روشنی که تلالو و روشنایی می بخشد، و برای دست یافتن به قله های پیشرفت نسخه شفا بخش ما برای گذر از مسیرهای سخت و سنگلاخی همین دفاع مقدس است.

سردار شاکرمی در پایان گفت "دشمنان نظام وقتی که پیروزی ها و همدلی ها، صمیمیت و قرار گرفتن در کنار ما رامی بیند دنبال این است که شرایط  جدیدی را به وجود آورد که نمونه آن هم موضوعات روزهای  اخیر است که به فضل الهی این موضوع هم خاتمه میابد.

 

 

انتهای پیام/ر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب