سرویس: استان ایلامکد خبر: 55032|15:22 - 1401/02/30
نسخه چاپی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:

روحانیت در جنگ تحمیلی همانند سایر عرصه ها پیشرو بودند

روحانیت در جنگ تحمیلی همانند سایر عرصه ها پیشرو بودند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: شهدای روحانی در همه عرصه‌های سخت همچون دفاع مقدس در خط اول بودند و در جنگ اعتقادی اسلام ناب با عقاید تکفیری نقش و حضور موثری داشتند.

به گزارش ایلام بیدار ، حجت الاسلام والمسلمین "علیمحمدی" مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام و سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته (30 اردیبهشت ماه) ایلام گفت: اگر آمار نسبتی شهدا در اقشار مختلف را در نظر بگیریم، تعداد شهدا نسبت به جمعیت روحانی و طلبه در دوران دفاع مقدس در مقایسه با سایر اقشار در صدر قرار می گیرد.

وی اظهار کرد: این آمارها بیانگر آن است که قول و عمل روحانیون در دفاع از ارزش های انقلابی، یکی است و روحانیون طی هشت سال دفاع مقدس در مبارزه با کفر، نقش فرماندهی را نیز برعهده داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین علیمحمدی افزود: مقام معظم رهبری پس از خطبه های نماز جمعه با لباس رزم در میان رزمندگان حضور پیدا می کردند، ایشان حضور فعالی در جبهه های جنوب و غرب در دوران دفاع مقدس داشتند.

وی تصریح کرد: شهدای روحانی در همه عرصه‌های سخت همچون دفاع مقدس، جنگ‌های اعتقادی و مبارزه با طاغوت روحانیت در خط اول بودند و در جنگ اعتقادی اسلام ناب با عقاید تکفیری نقش و حضور موثری داشتند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین(ع) بیان کرد: در کنار تبیین و نشر معارف دینی، حفظ و تقویت انقلاب و نظام اسلامی یکی از مهم ترین وظایف روحانیون است.

 

انتهای پیام/ک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها