کد خبر: 53929|09:59 - 1400/09/11
نسخه چاپی

استاندار ایلام؛

دشمنان از توطئه علیه ایران ناکام مانده اند

دشمنان از توطئه علیه ایران ناکام مانده اند
استاندار ایلام گفت:گفت:دشمنان ما برقدرت نظامی ما و توانمندی مااعتراف کرده اند ومی دانند که در حوزه نظامی راه بجایی نخواهند برد به همین خاطر راه مذاکره را در پیش گرفتند .

به گزارش ایلام بیدار ،"حسن بهرام نیا"استاندار ایلام در مراسم نهایی کنگره ۳۰۰۰هزار شهید استان ایلام گفت:بزرگداشت شهدا برای آینده کشور یک امر حیاتی و ضروری است .

وی اظهار کرد:خداروشاکر و سپاسگذارم که ماموریت خدمتگزاری ام مصادف شد  با کنگره سه هزار شهید استان که سبب شد  اینجانب میثاق نامه ای با شهدا به عنوان نماینده دولت امضا کنم که همواره  هرگونه تصمیم گیری ام در راستای آرمان شهدا باشد.

استاندار ایلام  افزود:امروز به برکت همین شهدا شرایط کنونی  ما در حوزه های مختلف   به گونه ای رقم خورده است که به پیشرفت‌های زیادی دست پیدا کردیم ودر شرایط بهتری قرار گرفته ایم  که نمونه آن اقتدار نظامی است که توانستیم در منطقه و جهان کسب کنیم.

استاندار ایلام گفت:دشمنان ما برقدرت نظامی ما امروز بر توانمندی مااعتراف کردند ومی دانند که در حوزه نظامی راه بجایی نخواهند برد به همین خاطر راه مذاکره را در پیش گرفتند .

وی در پایان گفت: امروز دستگاه دیپلماسی ما  عزت مدارانه راه مذاکره را در پیش گرفته اند و در قالب دیپلماسی عزت مدارانه مذاکرانه را دنبال می‌کنند.

 

انتهای پیام

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها