کد مطلب: 52942
تاریخ انتشار : 1400-05-12 11:46
فرماندار شهرستان دره شهر گفت: باتوجه به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا، تمامی ادارات شهرستان دره شهر تا روز شنبه تعطیل شدند.

به گزارش ایلام بیدار "کیانوش محمدنژاد"، بیان کرد: بنا به در خواست فرمانداری و موافقت استاندار ایلام، تمامی ادارات و نهادهای دولتی در این شهرستان تعطیل شده است.

وی اظهار کرد: متأسفانه کرونا در شهرستان دره شهر خانوادگی شده به طوری که در بیمارستان این شهرستان سه خانواده با جمعیت بالای بستری هستند.

فرماندار دره شهر افزود: در حال حاضر ۵۴ نفر در بیمارستان این شهرستان بستری هستند که از این تعداد ۵ نفر از شهرستان بدره هستند.

رئیس ستاد کرونا شهرستان دره شهر با اشاره به اینکه در روزهای اخیر وضعیت شهرستان از نظر سرعت انتشار بیماری، تعداد مبتلایان و تکمیل تخت‌های بیمارستان نگران کننده است، گفت: اگر شهروندان همکاری نکنند قطعاً با بحران فراگیر کرونا مواجه خواهیم شد.

محمد نژاد ادامه داد: برگزاری هرگونه مراسم عزا و عروسی همچنان ممنوع بوده و با برگزار کنندگان از طریق مراجع قانونی و قضایی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

فرماندار دره شهر افزود: تعطیلی و اعمال محدودیت‌های کرونایی، نیازمند همکاری و همراهی شهروندان است که می‌طلبد همه به این اعمال محدودیت‌ها توجه کنند تا شاهد سیر نزولی آمار بیماری در سطح شهرستان باشیم.

وی گفت: ضمناً بازار شهرستان نیز به طور کامل تعطیل و صرفاً گروه شغلی (۱) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز به فعالیت است.

رئیس ستاد کرونا شهرستان دره شهر ادامه داد: براساس مصوبات ستاد کرونا از امروز تمامی ورودی و خروجی شهرستان کنترل و در این راستا پلیس‌راه متخلفین را اعمال قانون خواهد کرد.

محمد نژاد تصریح کرد: متأسفانه از ابتدای مرداد ماه تا امروز ۶ نفر از شهروندان این شهرستان بر اثر ابتلاء به کرونا فوت کرده‌اند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب