کد مطلب: 51450
تاریخ انتشار : 1399-12-25 09:23
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان گفت:متاسفانه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان باعث افزایش شمار مبتلایان در شهرستان شده است.

به گزارش ايلام بيدار ،"فرشته دانش نژاد "،رئیس، شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان گفت:در ادامه مراقبت و رهگیری موارد تماس بیماران در ابرخوشه ایوان، امروز سه بیمار جدید توسط تیمهای مراقبت و رهگیری مرکز بهداشت شهرستان شناسایی و مجموع بیماران به ۳۲ رسید. تعداد موارد بستری هم به ۶ رسید. تاکنون ۱۶۵ آزمایش سریع و ۲۱ آزمایش تخصصی انجام شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان ایوان گفت: قرار گرفتن شهرستان در وضعیت آبی  نباید موجب عادی انگاری مردم شود چرا که عدم توجه به رعایت پروتکل ها می تواند موجب خیز برداشتن شیوع کرونا و افزایش یکدفعه ای تعداد مبتلایان و زمینه ساز بحران شود.

وی افزود: از این رو انتظار می رود مردم همچنان جدی تر از گذشته برای کنترل شیوع کرونا و کاهش مبتلایان و دور شدن از مرز بحران و وضعیت پرخطر همکاری لازم را دررعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا داشته باشند.

در پایان از مردم شریف شهرستان ایوان خواهشمندم جهت حفظ و حراست خود و عزیزانتان، از دورهمی‌های خانوادگی، گردهمایی های کوچک نظیر شب نشینی ها و معاشرت های خانوادگی خودداری کنید زیرا این گونه محافل نتیجه محدودیت ها را بی اثر می کند.

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب