کد مطلب: 51308
تاریخ انتشار : 1399-12-17 10:57
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: دانش آموزان از طریق شبکه شاد به صورت مجازی با مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس آشنا می شوند.

به گزارش ايلام بيدار ، "کرم رضا نصرالهی"، معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: برای آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور مجازی تفاهم نامه  ای با آموزش و پرورش منعقد شده است.

نصرالهی گفت: به منظور آشنایی نسل جوان به ویژه دانش آموزان با گنجینه های عظیم دوران دفاع مقدس، مناطق عملیاتی استان و جنوب کشور با استفاده از ظرفیت شبکه شاد و به صورت راهیان نور مجازی به دانش آموزان معرفی خواهد شد.

وی تصریح کرد: مناطق جنگی استان ایلام از قبیل قرارگاه بانروشان، قلاویزان، شرهانی در استان ایلام و مناطق اروند و شلمچه در جنوب کشور به صورت مجازی به دانش آموزان معرفی شده است.

مهردادی مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام نیز با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان از راهیان نور مجازی گفت: دشمن همواره در صدد تحریف واقعیات دفاع مقدس و به انحراف کشیدن و نا امیدکردن نسل جدید است، لذا برنامه های فرهنگی از قبیل راهیان نور مجازی می تواند گام بسیار مهمی در آشنا کردن نوجوانان با ارزش های دوران دفاع مقدس باشد.

 
انتهای پیام/س

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب