دادستان دره شهر در گفتگو اختصاصی با ایلام بیدار:
تلاش ها برای دستگیری اشرار حادثه پل گاومیشان ادامه دارد
کد مطلب: 51181
تاریخ انتشار : 1399-12-10 12:20
دادستان دره شهر گفت:از همان دقایق اولیه این حادثه تلخ ، بازپرس دادگستری ،دادستانی، شورای تامین ، نیروهای امنیتی و انتظامی جلسات و اقدامات لازم را برای شناسایی قاتل بکار بستند.

"محمد سهراب زاده"، دادستان دره شهر در گفتگو با ایلام بیدار در رابطه با حادثه رخ داده شب گذشته در پل گاومیشان گفت: شب گذشته سرنشین خودروی پژو در منطقه پل گاومیشان پس از بازرسی این خودرو ، با اسلحه کمری اقدام به شلیک مستقیم به مامور و سرباز نیرو انتظامی شهرستان می کند.

دادستان دره شهر اظهار کرد:بر اثر این شلیک سرباز وظیفه محمد مهدی دریکوند به شهادت رسیده و سروان باصره نیز به دلیل شدت جراحات برای درمان به بیمارستان مرکز استان انتقال یافت.

وی افزود:از همان دقایق اولیه این حادثه تلخ ، بازپرس دادگستری ،دادستانی، شورای تامین ، نیروهای امنیتی و انتظامی جلسات و اقدامات لازم را برای شناسایی قاتل بکار بستند.

سهراب زاده ادامه داد:همچنین خودروی پژو که ضارب سرنشین آن بوده ساعاتی بعد در یکی از مناطق اطراف محل حادثه کشف می شود.

وی تصریح کرد:از لحظه وقوع این جنایت تمامی مسئولان مربوطه به صورت کامل در حال بررسی این موضوع هستند.

وی افزود:دکتر خسروی زاد دادستان استان نیز پیگیری و دستورات لازم را برای دستگیری هرچه سریعتر عامل این جنایت صادر کرده است.

وی در پایان بیان داشت:ضمن تسلیت به خانواده سرباز مدافع وطن و نیروی انتظامی به اطلاع می رسانیم تمامی توان خود را برای پیدا کردن قاتل این شهید و مجازات وی به کار خواهیم بست.

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب