فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام خبر داد؛
۵۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع می شود
کد مطلب: 51080
تاریخ انتشار : 1399-12-06 13:41
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ رجب، ۵۰ هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ رجب میلاد پربرکت امیرالمومنین علی(ع) با تشکیل ستاد ویژه کمک مومنانه و در ادامه کمک‌های سپاه به نیازمندان، ۵۰ هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

وی افزود: از این تعداد، ۳۰ هزار پرس در سطح شهر ایلام و ۲۰ هزار پرس غذای گرم در شهرستان‌ها با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج، ائمه جمعه و جماعت و نیز هیات‌های مذهبی توزیع خواهد شد؛ همچنین به مناسبت این روز فرخنده، تعداد ۱۵ نانوایی در سطح شهر ایلام و مناطق حاشیه نشین به پخت نان صلواتی مشغول می‌شوند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: سپاه و بسیج از همان ابتدای شیوع کرونا وارد شد و روز به روز ظرفیت‌هایش را فعال‌تر کرد به گونه‌ای که می‌توان گفت امروز تمامی ظرفیت‌های سپاه و بسیج در خدمت مردم است.

وی ادامه داد: پاسداران از جنس مردم و برای مردم هستند یعنی فلسفه وجودی سپاه این است که در کنار مردم باشد، از امنیت و سلامت مردم دفاع کند و به کمک نیازمندان و آسیب دیدگان از این بیماری بشتابد.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب