کد مطلب: 51062
تاریخ انتشار : 1399-12-05 19:06
فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف محموله ۳۰ تنی نهاده های دامی قاچاق توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان به ارزش پنج میلیارد ریال در استان خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار "دلاور القاصی مهر"، فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در پی اخبار و اطلاعات واصله به پلیس امنیت اقتصادی استان، مبنی بر فعالیت فردی در امر قاچاق نهاده‌های دامی به خارج از استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با هماهنگی مرجع قضایی نسبت به شناسایی عاملان اصلی قاچاق اقدام کردند، اظهار کرد: در عملیات موفق پلیسی، محموله نهاده دامی که قصد خروج از استان را داشته با رصد اطلاعاتی توقیف و در بازرسی به عمل آمده مقدار ۳۰ تن نهاده دامی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش ریالی کالای مکشوفه بالغ بر پنج میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: در این راستا یک متهم با تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی افزود: مدافعان امنیت اقتصادی هیچ گونه مماشاتی با اخلالگران نظم اقتصادی نداشته و به صورت قاطع با آنان برخورد و اجازه هرگونه فعالیت غیر قانونی که مخل نظم اقتصادی باشد را از آنان سلب خواهد کرد.

 

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب