مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان خبر داد؛
رشد160درصدی پرداخت زکات در ایوان
کد مطلب: 50937
تاریخ انتشار : 1399-12-02 08:02
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان گفت: از اول سال تاکنون چهار میلیارد و 850 میلیون ریال شامل زکات پروژه ها، زکات فطریه، عام، سادات، انعام، غلات و زکات محصولات کشاورزی در این شهرستان جمع آوری شده است

به گزارش ايلام بيدار ،"حمید ایراندوست"؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان؛ گفت: از اول سال تاکنون چهار میلیارد و 850 میلیون ریال شامل زکات پروژه ها، زکات فطریه، عام، سادات، انعام، غلات و زکات محصولات کشاورزی در این شهرستان جمع آوری شده است که این رقم نسبت به سال گذشته 160درصد رشد داشته است.

وی اظهار کرد: این میزان زکات جمع آوری شده در زمینه عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم ، احداث و تعمیرات کلی مسکن، امورات فرهنگی و کمک به نیازمندان این شهرستان هزینه می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی ایوان، با بیان اینکه تمهیدات لازم، تبلیغات و اطلاع رسانی لازم برای ترویج هرچه بهتر این فریضه الهی صورت گرفته است، افزود: سال گذشته میزان زکات جمع آوری شده در شهرستان ایوان مناسب بود که این رقم امسال رشد قابل توجهی داشته است.

ایراندوست عنوان داشت: شهرستان ایوان یکی از شهرستان های برتر و نمونه در زمینه پرداخت زکات در استان ایلام است و هر ساله جمع آوری زکات در این شهرستان در حال افزایش بوده است.

 

 

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب