فرمانده سپاه امیرالمؤمنین( ع )استان ایلام :
پیکر شهدای تفحص گر در مرزمهران به معراج الشهدای تهران منتقل شدند
کد مطلب: 50925
تاریخ انتشار : 1399-11-30 22:58
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین( ع )استان ایلام گفت: پیکر شهدای تفحص گر در مرزمهران به معراج الشهدای تهران منتقل شدند.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با تبریک و تسلیت شهادت دو تن از جستجوگران نور در مرز مهران گفت: پیش از ظهر امروز و در محور رضا آباد دو تن از تفحص گران پیکر شهدا بر اثر برخورد با مین باقی مانده از دوران دفاع مقدس به فیض شهادت نائل آمدند.

 

 وی افزود : بر اثر این حادثه "علیرضا گلمحمدی "  فرمانده قرارگاه جستجوی مفقودین در غرب کشور و "محمود حاج قاسمی" مسؤل جستجوی مفقودین در محور زرباطیه به شهادت رسیدند.

 

 سردار شاکرمی گفت: پس از انجام تشریفات قانونی پیکر مطهر شهدا به معراج الشهدای شهر مهران منتقل شد و بنا بر نظر سردار باقرزاده پیکر این عزیزان جهت انجام مراسم تشییع و تدفین به معراج الشهدای تهران منتقل شدند.

 وی ادامه داد: شهید گل‌محمدی خادم بی ادعای شهدای گمنام و فرمانده بسیجی «قرارگاه تفحص مفقودین منطقه غرب کشور» و مسئول عملیات تفحص برون مرزی «کمیته جستجوی مفقودین»، که بارها تا مرز شهادت پیش رفت و در این راه چندین بار مجروح شده بود، بیش از دو دهه همراه با جمع دوستان همدل و همکاران و همراهان دلسوخته در «کمیته تفحص مفقودین» به دور از خانه و کاشانه و فارغ از دغدغه شهر و دیار اجدادی، به کار مقدس و ارزشمند و در عین حال سخت و طاقت فرسای تفحص گری، کمر همت بسته و بر رفاه و آسایش و شادی خود و خانواده و فرزندان چشم پوشیده  تا آرامش و تسکین دل های داغدار و چشم های نگران خانواده های چشم به راه را به ارمغان بیاورند.

 

وی تصریح کرد: با پیگیری و تلاش شهید گلمحمدی، معراج شهدای مهران با حضور ۴۰ شهید گلگون کفن و گمنام عملیاتی شد و هم اکنون این مکان پر از معنویت به زیارتگاه عاشقان تبدیل شده است.

 

انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب