کد مطلب: 50214
تاریخ انتشار : 1399-11-04 10:06
مجمع جهانی بیداری اسلامی تصریح کرد اقدام تروریستی اخیر در بغداد پیام‌های گوناگونی را به همراه خود دارد که عدم تغییر سیاست‌ها و اهداف آمریکا در غرب آسیا یکی از آنهاست.

به گزارش ايلام بيدار ، در پی اقدام تروریستی در بغداد که به کشته و مجروح شدن تعدادی از مردم عراق منجر شد، مجمع جهانی بیداری اسلامی بیانیه‌‌ای صادر کرد.

متن بیانیه مجمع جهانی بیداری اسلامی به این شرح است:

این اقدامات تروریستی در برهه‌ای روی می‌دهد که دولت و ملت قهرمان عراق خواستار خروج نیروهای آمریکایی از این کشور شده‌اند و در مقابل، آمریکا که به دنبال تضمین و تثبیت حضور جنایتکارانه خود در منطقه است، اقدام به ترور جنایتکارانه سردار بزرگ مبارزه با تروریسم و داعش شهید سلیمانی که به تعبیر مقام‌ معظم رهبری چهره بین المللی مبارزه با تروریسم بود و یا تحریم حشد الشعبی و فرماندهان آن به عنوان مهمترین نهاد مبارزه با داعش می‌کنند.

این گونه رویدادهای خون‌بار پیام‌های گوناگونی را به همراه خود دارد که عدم تغییر سیاست‌ها و اهداف آمریکا در منطقه غرب آسیا یکی از آنهاست و امروز که خروج نیروهای اشغالگر از عراق به یک مطالبه عمومی تبدیل گردیده است، مزدوران نیابتی و جنایت کار تروریستی به وضوح نقش پیاده نظام و عروسک خیمه شب بازی را برای ایجاد جنگ، تفرقه، ناامنی، ترس و وحشت در عراق بازی می‌کنند.

آمریکا همواره نقشه‌ها و طرح‌های شوم خود را برای بهره کشی، جنایت و به یغما بردن ثروت‌ها و تجزیه، تضعیف و به استضعاف کشاندن کشورهای منطقه دنبال کرده است.

نبردی که آمریکا،صهیونیزم بین الملل و ارتجاع عرب در منطقه به راه انداختند نبردی است همه جانبه که با تحریم و تروریسم اقتصادی، تطمیع در سیاست، جنایت و آدم کشی همراه است.

اینک  پس از گذشت یک سال از شهادت رهبران مجاهد جبهه مقاومت، آمریکا و صهیونیسم بار دیگر به خود جرأت و جسارت بازی در میدان خاورمیانه را داده اند و راه  آن را ایجاد رعب و وحشت در بین جوامع با نقاب داعش و تکفیر  انتخاب کرده اند.

مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکوم کردن این جنایت خونبار، تنها راه پیروزی و عزتمندی ملت‌های آگاه و بیدار را هوشیاری، اعتماد به نفس و باور به وعده‌های الهی، صبر، تقوا و ایمان به خدا در مسیر مبارزه با مستکبران و جنایتکاران می‌داند تا ضامن استقلال، آزادی و پیشرفت روزافزون کشورها باشند و با اتحاد و همدلی پایان اشغال گری آمریکا در منطقه را رقم بزنند.

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب