فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
هم افزایی خوبی میان قرارگاه اربعین سپاه و ناجا برقرار است
کد مطلب: 50173
تاریخ انتشار : 1399-10-30 12:53
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام صبح امروز در جلسه قرارگاه اربعین ناجا در پایانه مرزی مهران گفت: همانگونه که رشد جمعیت زائران با سالهای دیگر متغیر است، مدیریت و ساماندهی زائران اربعین حسینی نیز بایستی متفاوت و بهتر باشد.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام صبح امروز در جلسه قرارگاه اربعین ناجا در پایانه مرزی مهران گفت: همانگونه که رشد جمعیت زائران با سالهای دیگر متغیر است، مدیریت و ساماندهی زائران اربعین حسینی نیز بایستی متفاوت و بهتر باشد.

سپاه عضو ویژه و فعال اربعین است که در همه کمیته ها نقش آفرین است، در همین رابطه قرارگاه ویژه اربعین در سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام تشکیل شده و در قالب این قرارگاه اهداف، برنامه ریزی ها و ماموریت ها در دستور کار قرار می گیرد، تعامل و هم افزایی مناسبی میان قرارگاه اربعین سپاه و ناجا برقرار است و این تعامل در سطح سایر نیروهای مسلح و دستگاه های امنیتی استان هم دایر است.

سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در قالب ۱۲ کمیته در کنگره عظیم اربعین به زائران خدمات رسانی می کند. با توجه به نقش سازنده موکبها در کنگره عظیم اربعین، سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در راستای ساماندهی این موکبها اقدامات خوبی را انجام داده است که به تسهیل در کنگره اربعین کمک شایانی خواهد کرد. خوشبختانه در تمامی کمیته ها، سپاه استان کار خود را آغاز کرده است. یکی از مواردی که باید مورد توجه قرار می گرفت بحث اسکان زائران است که در این راستا در مرز مهران تمام ظرفیت خود را به میدان خواهیم آورد.

یکی از مولفه های اساسی در کنگره عظیم اربعین، اهمیت برقراری امنیت است که در این راستا سپاه و بسیج همه ظرفیت های خود را بکار خواهد گرفت. یکی از اقدامات مهم سپاه در حوزه کمیته بهداشت و درمان است که مصمم هستیم علاوه بر وزارت بهداشت یک بیمارستان صحرایی مجهز و کامل را در مرز ایجاد کنیم.

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب