کد مطلب: 50100
تاریخ انتشار : 1399-10-28 12:07
نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: رزمایش‌های سپاه و ارتش فضای امنیت را برای کشور به ارمغان می آورند و زیر چتر این امنیت فراگیر، مردم، دولت و سیاسیون ما می‌توانند وارد تعامل با دنیا شوند.

به گزارش ايلام بيدار ، سیدنظام الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رزمایش نظامی ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنوب کشور و تاثیر آن بر معادلات فعلی منطقه‌ای و بین‌المللی اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در سطح جهانی و بین المللی وجود دارد و قدرت دفاعی هر کشور بر میزان اقتدار و تاثیر آن کشور در دنیا و منطقه اثرگذار است اثرگذاری این رزمایش‌ها حائز اهمیت بوده و پیامی به دشمنان ایران است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده که هیچگاه به دنبال تهاجم نظامی به هیچ کشور نیست و توان نظامی هم که به نمایش می گذارد، توان تدافعی در برابر کسانی هست که ممکن است در ذهنشان بحث تعرض به ایران را داشته باشند.

موسوی ادامه داد: تمرکز ما بر بحث دفاع هست و عقل هم ایجاب می‌کند که در شرایطی که برخی دشمنان در شرایط مختلف گزینه نظامی را علیه ما مطرح می‌کنند باید توان و پیشرفته نظامی و دفاعی خودمان را به نمایش بگذاریم.
نماینده مردم تهران در مجلس ضمن اشاره به اینکه این مانورها و رزمایش‌هایی که سپاه و ارتش برگزار می‌کنند قطعاً پیام های جدی برای دشمنان ما ارسال می‌کند، اظهار داشت: این رزمایش‌ها آنها را مطمئن می‌کند که به هیچ عنوان در ذهنشان بحث تعدی جمهوری اسلامی را نپرورانند.
وی با بیان اینکه این موشک‌های نقطه زن و صنایع تجهیزات نظامی که سپاه و ارتش به نمایش گذاشتند برای دشمنان ما این پیام را ارسال می‌کند که آمادگی دفاعی در ایران در بالاترین حد ممکن وجود دارد و هیچ قدرتی در دنیا توان این را نخواهد داشت که به ایران تعرضی کند و از این تعرض جان سالم به در ببرد، تصریح کرد: پیام این رزمایش‌ها این است که اگر کسی بخواهد علیه ایران وارد درگیری در هر سطحی بشود، شاید شروع با او باشد ولی پایان دیگر با او نیست.
موسوی تاکید کرد: این رزمایش‌ها فضای امنیت را برای کشور به ارمغان می آورند و زیر چتر این امنیت فراگیر که سپاه و ارتش و نیروهای نظامی و مسلح ما ایجاد می‌کنند، مردم، دولت و سیاسیون ما می‌توانند با قدرت در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی و دیپلماتیک وارد تعامل با دنیا شوند.
نماینده مردم تهران در مجلس افزود: در همه دنیا امنیت شرط اساسی برای پیشرفت در حوزه های مختلف است و ما خدا را شاکر هستیم که نیروهای مسلح ما توان برقراری چنین امنیتی را دارند و من هم به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از سپاه و ارتش عزیز و سایر نیروهای مسلح که چنین امنیتی را به نمایش می‌گذارند تشکر می‌کنم.

برگزیده سایت

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب