معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام؛
تجمع مردم در آرامستان‌های ایلام نگران کننده است
کد مطلب: 50001
تاریخ انتشار : 1399-10-24 07:39
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام گفت: تجمع مردم در آرامستان‌ها و تفرجگاه‌های ایلام نگران کننده است.

به گزارش ايلام بيدار ،محمد نوذری "،معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام در نشست کمیته امنیتی ستاد استانی مبارزه با کرونا بر تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجرای دستورالعمل‌ها توسط مردم تاکید کرد و اظهار کرد: تجمع برخی مردم در آرامستان‌ها و تفرجگاه‌های استان نگران کننده است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام گفت: مسیر منتهی به تفرجگاه‌ها و آرامستان‌های استان به عنوان عامل اصلی انتقال کرونا باید توسط شهرداری و اداره راهداری مسدود شود.
نوذری با اشاره به اینکه بهبود وضعیت موجود در بحث کرونا حاصل رعایت دستورالعمل‌ها و اجرای مصوبات ستاد کرونا توسط مردم و مسئولان است، بیان کرد: اگر نسبت به این مهم غفلت ایجاد شود قطعاً با بازگشت موج بعدی کرونا مواجه خواهیم شد.
وی، با تاکید بر عدم حضور مردم در اجتماعات و دورهمی‌ها، افزود: متاسفانه کم توجهی تعدادی از شهروندان و برخی مسئولان در قبال مصوبات و دستورالعمل‌های ستاد کرونا مشهود است و این خطر بازگشت به روزهای سخت و بحرانی کرونایی را ترسیم کرده است.
وی افزود: این نمی‌شود که ما به مردم تاکید کنیم که مصوبات و دستورالعمل‌ها را رعایت کنند و بعد از آن طرف خودمان نسبت به این موضوع بی خیال باشیم.
نوذری به مراسمات ایام شهادت فاطمیه (س) اشاره کرد و گفت: در این مراسمات بر طبق مصوبات ستاد ملی کرونا که بعداً ابلاغ می‌گردد، عمل می‌شود.

پربیننده ترین مطالب