کد مطلب: 49921
تاریخ انتشار : 1399-10-20 12:38
جلسه قرارگاه مقابله با کرونا با حضورسردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) وجمعی ازمسئولان شهرستان ایوان درمحل فرمانداری برگزارشد.

به گزارش ايلام بيدار ،جلسه قرارگاه مقابله با کروناباحضور،فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)وجمعی از مسئولان برگزارشد.

"سردارجمال شاکرمی"،فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام دراین جلسه گفت: نتایج حاصله از انجام طرح شهید سلیمانی در پیشگیری از ویروس کرونا آن است که این طرح توانسته است با غربالگری خانه به خانه در کاهش آمار ابتلا به کرونا ویروس در ایلام مؤثر باشد.

وی اظهار کرد: توجه به همه‌گیری کرونا و اینکه موضوع سلامت آحاد مردم از اهمیت ویژه‌ای در کشور و آموزه‌های دینی برخوردار است بنابراین برای پیشگیری و مهار این ویروس بر اساس طرح شهید سلیمانی نه تنها یک دستگاه بلکه  همه افراد باید با همکاری هم برای برون‌رفت از مشکلات موجود اقدام کنند.

شاکرمی افزود: قرار گرفتن شهرستان در این وضعیت نباید موجب عادی انگاری مردم شود چرا که عدم توجه به رعایت پروتکل ها می تواند موجب خیز برداشتن شیوع کرونا و افزایش یکدفعه ای تعداد مبتلایان و زمینه ساز بحران شود.

 

"امیدعلی سبزی"فرماندار ایوان درادامه گفت:با توجه به اجرای موفقیت آمیز طرح سلامت شهید سلیمانی و کاهش روند ابتلا در شهرستان، انتظار می رود مردم نیز با ماندن در خانه، خودداری از دور همی ها، شب  نشینی ها و معاشرت های خانوادگی ، در کنترل روند شیوع و انتشار ویروس کرونا همکاری نمایند، تا انشاله با آمادگی بیشتر و ثبات وضعیت مورد فصل زمستان را پشت سر بگذارنیم و شاهد پیک جدیدی از بیماری در شهرستان نباشیم.

 

وی افزود:عادی انگاری و بی توجهی بعضی از شهروندان نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایطی که در شهرستان روند مبتلایان کاهش یافته است، پیش بینی کننده موج جدیدی از بیماری با شروع فصل سرما خواهد بود، این عدم رعایت ها نگران کننده است، در شرایط فعلی تلاش برای ثبات وضعیت فعلی و بهبود شرایط یک مسوولیت اجتماعی برای همه ی همشهریان عزیز است.

 

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب